nasiona marihuany

KŁOPOCIK;/

Wyszukiwarka Forumowa:
W

WARSZAWA HWDP

Guest
ostatnio zrobiło sie przypałowo mianowicie roslinki 11 krzaczków pod włączonym hps 400 nie dostały nawet grama wody od dwóch dni dzis bedzie trzeci bo zgubiłem klucze do wynajmowanego kwadratu no i jestem zmuszony jutro z kopa wejsc niemam innego wyjscia ale nie o Tym chciałem tu napisac mianowicie czy 3 dni suszy moga bardzo zaszkodzic mojim krzaczką biorąc pod uwage ze mają z tydzien pod lampą .?


ZWARIOWAŁEM NIEWIEM O CZYM PISZE OSTATNIO MAM JAKIES NIEZDROWE SNY Z ROSLINNOSCIĄ MOZE TO OD TYCH SAŁATEK;] PEWNIE TAK ZADUZO TYCH CIEZKO STRAWNYCH SAŁATEK DZIENNIE ELLOO;]
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
urban napisał:
Warszawa jedno pytanie,

CO TY pierd****?


pffff to nabakałem sie i pytam czy tygodniowym krzaczką moze zaszkodzic 3 dni bez podlewania w temperaturze około 30stopni;/

tak to powinno byc;/
miejwiecej;p
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
tak może im to zaszkodzić. Jeżeli woda Ci szybko paruje to już mogą być zacnie kpalnięte. WARSZAWA HWDP, Wy*** te drzwi z półobrotu jak to zwykł robić Czak Noris i po sprawie... tylko wpraw później nowe:p
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
spora temperatura , ale powinny wytrzymać :)
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
moge ci troche oklapnac ale jak podniesiesz to pewnei sie podniosa :)
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
nojuz dzis nie dam za wygrana i sie tam jakos wbije tyle ze to typowo społeczna klatka sameubeki szmer na klatce juz wszyscy przy judaszu albo na klatce i obcinka co drugi w tym samym czasie dzwoni na psy ale hu.......j robie szybką wbitke podlewam i wybitka napisze czy sie udało i czy zyjaą moje malenstwa dzieki za pomoc pozdrowienia z przyapałowej warszawy ello;]
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
tylko nie zapomnij :thumright: zamknac na przyszlosc wiecej kompletow kluczy
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
A nie prościej zamówić ślusarza aby ci rozwiercił zamek? Nawet jak stare dewoty pojawia sie na kaltce czy przy drzwiach to napewno to oleją jak zobaczą z toba fachowca,a jak rozpie****isz drzwi to palanty napewno przyjadą! i sie zacznie dochodzenie a kto? a z kąd? a jak i kiedy i po co??????????????????????????????
Twój wybór......
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół