nasiona marihuany

kanabisek OS

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Witam :salut:

Mam do rozdania 10 pakietów po 5 nasion HSO Green Crack s1, zrobionych przeze mnie.

Tak wyglądała zapylona roślina:

IMG_20171210_110309.jpg


IMG_20171213_191254.jpg


Tatą został inny z klonów poprzez użycie azotanu srebra. Więcej w tym wątku: https://www.forum.haszysz.com/showt...B-170-WAT-0-36-m2-Atak-klonów-Green-Crack-HSOWi

Warunki dla uczestników:

- 6 miesięcy na forum
- 100 sensownych postów
- 1 zakończona fotorelacja indoor ( poproszę o link w zgłoszeniu )
- zadeklarowanie przeprowadzenia fotorelacji, która wystartuje nie pózniej niż 01.04.2018. Osoby, które zadeklarują wcześniejszy start będą miały pierwszeństwo.

Prosiłbym o nie lecenie w kulki, gdyż są to moje pierwsze nasiona i chciałbym zobaczyć co z nich wyrasta
:freak: W momencie rozpoczęcia fotorelacji oznaczcie mnie w swoich wątkach, żebym ich nie przegapił.

OS trwa do końca roku. Wyniki ogłoszę w Nowy Rok, chyba że nie będę miał siły to dzień pózniej
:crazy:
Po zakończeniu OS'a wygrane osoby poproszę o wysłanie bezpiecznych adresów na PW.
Nasiona zostaną wysłane pocztą.

Czas start.
:freak:
Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
chcesz to uprawiać w PL? nie ma szans, żeby dzoszło

Witam
Ja bym chetnie przygarnał jeden pakiet i chetnie bym sprawdził czy dojda czy nie według producenta flo to ok 7-8 tyg.
Miejsce sadzenia NEDERLAND takze klimat minimlanie inny. fotorelka bedzie fotki tez.
Pozdrawiam;)



nie masz ani jednej fotorelki - nie kwalifikujesz sie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=13517]Prezes[/MENTION] zauważ, że nie tylko o czas kwitnienia chodzi, ale też kiedy dana odmiana zacznie kwitnąć. Jedne robią to szybciej innym się nie spieszy... Kolejna rzecz to, że producent podaje 8-9 tygodni ale jakbyś prześledził moja fotorelkę to byś wiedział, że klony z których pozyskałem nasiona nie był gotowe po około 9,5 tygodniach flo. Wyglądały na takie co postałby jeszcze z co najmniej tydzień, dwa. Ale pal licho, jak nie będzie innych chętnych to wyślę Ci te nasiona ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja moge wziac paczuszke, z tym ze nie ma szans zebym wysadzil do kwietnia, w koniec lutego obecny grow skoncze i potrzebuje troche przerwy zrobic.
 

Cheech_Marin

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2017
Postów
71
Buchów
0
Ja się deklaruję na fotorelację - jest duża szansa, że Twoja pestka będzie siedziała w normalnym boxie, nie mikro :)
Linki do relacji w sygnaturze.
Postów nie mam, nie nabijam ;)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Bardzo chętnie zaopiekuję się tą legendarną odmianą! :queen: Moje obecne Lowrydery kończę najpóźniej w połowie stycznia i startuję od razu z czymś 55-60dni, więc czasowo powinienem spełnić warunki OS. :D Jeśli nasionek już nie ma - może znajdzie się jedno dla Cheech'a? Nie ma 100 postów, ale to swój chłop!:yeahh:

Pozdrawiam!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION] spokojnie, pestki są. Można się częstować. ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
witem serdecznie po Świętach i podbijam ten temat. Nie będzie już więcej chętnych ? Pozdro ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Witam.

Mam akurat chwilę to postanowiłem zakończyć tego OS kilka godzin wcześniejm, bo i tak już raczej nikt się nie zgłosi :)
Z racji małej ilości chętnych postanowiłem, że pakiety z nasionami otrzymają wszyscy, którzy się zgłosili.
[MENTION=13517]Prezes[/MENTION]
[MENTION=44310]astor[/MENTION]
@TheNorthRemembers
[MENTION=85329]Cheech_Marin[/MENTION]
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION]

Poproszę o bezpieczne adresy na PW.

Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim samych grubych topów w nadchodzącym roku a przede wszystkim, bez przypału ! Wszystkiego dobrego mordy ;) Pozdro!
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Ą no szkoda nie zdążyłem.
Zobaczylbym jak rasną :)
Pozdrawiam
Szczęśliwego Nowego roku :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=80043]-SillveR-[/MENTION] nic straconego, jeszcze mogę Cię dopisać do listy ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
czekam jeszcze na dwa adresy
@TheNorthRemembers [MENTION=85329]Cheech_Marin[/MENTION]
[MENTION=80043]-SillveR-[/MENTION] Ty, też podaj.

Paczki wyślę wszystkie na raz jak już będę miał wszystkie. Ale i tak, nie szybciej niż w poniedziałek bo nie mam jak wcześniej zjawić się na poczcie. Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół