• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Kannabia

rooter

Well-known member
Buchów
0
Chciałbym się zorientować, jaka jest opinia o hiszpańskim seedbanku Kannabia.es, bo dostałem od nich ofertę. Ma ktoś doświadczenie z tymi nasionami?

Weedart

Well-known member
Buchów
0
A coś więcej Chesh? Bo taką wypowiedź to o kant dupy sobie można walnąć.

delete

Guest
A coś więcej Chesh? Bo taką wypowiedź to o kant dupy sobie można walnąć.

pisal koleś że mają super-automata, który jest gówno warty, że mieszają sionka femi + reg i sprzedają jako femi, pisał do nich mnóstwo reklamacji w związku z ich nasionami i nigdy nie dostał odpowiedzi.
oglądałem ich spoty filmowe - tacy z nich spece że co drugi ogarnięty na tym forum jest na ich poziomie.

Don z Betonowego Gaju

Well-known member
Buchów
0
Ma ktos jeszcze jakies info? Planty maja po kilka tyg i rzeczywiscie jeszcze nie kwitna a to automaty :D

Gość

Guest
przełącz ja tez tak musialem zrobic po poltora miesiaca ;/////

LST

Member
Buchów
0
Np. na Gnomo Automatico zalecają 18-20h więc jest to normalne

Roos

Member
Buchów
0
Ogólnie nasiona są dobrej jakości, a rośliny z nich wyrastające są wartościowe, jednak do pełni profesjonalnej oferty brakuje im jeszcze sporo. Przykłady padły już wyżej, również miałem przypadek z automatem(Flash) od Kannabi, który pokazał preflowery na fp 24h, jednak zaczął kwitnąć dopiero gdy został przełączony na 12/12.
Myślę, że nie należy ich skreślać, ale będą musieli naprawdę się postarać żeby na nowo stworzyć swój wizerunek w lepszym świetle.

Lavender

Well-known member
Buchów
0
Raz spróbowałem i żałuję:
Odmiana: Citrus femi
Takie femi że męskie kwiatki - ale cóż postanowiłem, że wykorzystam "ciekawe" geny i zapyliłem jedyne co miałem - White Russian (mocny w hu* był).
Niestety w roślinach powstałych z tej mieszanki znajdywały się zarówno mocne upierdalacze, jak również takie, którymi można było się popisać przed znajomkami wypalając 10 gieta na raz bo mocy nie miało żadnej.
Ciekawe mają opisy ale "tym panom to już podziękuję" i więcej nie spróbuję.
Widzę, że nie tylko ja miałem kino z kannabią.

kkaarrpp

Member
Buchów
0
mam od kannabi white domine, special kannabia i bcn diesel. Rosliny rosna duze zdrowe pieknie sie krzacza, tylko nie kwitna jeszcze a juz powinny ze 2 tyg temu.

obszczymurek

Member
Buchów
0
ja mam na oucie 2xPowerSkunkAutomaticFemi, wykiełkowałem na początku maja i po ponad dwóch miechach jeszcze żadna nie zakwitła

decksxsx

Well-known member
Buchów
0
Ja mam na spocie jednego Power Skunka AF FEMI, ma 2 miesiące i też nie kwtinie :|

Przełączaj na 12/12 moje też nie chciały wogóle kwitnąć. Ogólnie planty są jakieś dziwne, słąbe i wolno rosną

Don Z Dolni

Well-known member
Buchów
0
tak czytam opinie o tym banku to niezły shit jest, chcialem ich Af kupic na outa za rok ale teraz to ni huja, co prawda oferta obiecujaca ale jakość z tego co widze to słabsza niz GHS...

Obuz11

Well-known member
Buchów
0
Mam MataroBlue AF Fem od nich i chujnia. Krzaczor duży zdrowy ale 5 tygodni i dalej weg.....inne Afy z nim posadzone już dawno temu pokazały płeć. Jak bedzie działać galeria to wkleje fote.

Góra Dół