nasiona marihuany

Kannabia

Wyszukiwarka Forumowa:

rooter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
90
Buchów
0
Chciałbym się zorientować, jaka jest opinia o hiszpańskim seedbanku Kannabia.es, bo dostałem od nich ofertę. Ma ktoś doświadczenie z tymi nasionami?
 

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
A coś więcej Chesh? Bo taką wypowiedź to o kant dupy sobie można walnąć.
 
D

delete

Guest
A coś więcej Chesh? Bo taką wypowiedź to o kant dupy sobie można walnąć.

pisal koleś że mają super-automata, który jest gówno warty, że mieszają sionka femi + reg i sprzedają jako femi, pisał do nich mnóstwo reklamacji w związku z ich nasionami i nigdy nie dostał odpowiedzi.
oglądałem ich spoty filmowe - tacy z nich spece że co drugi ogarnięty na tym forum jest na ich poziomie.
 
G

Gość

Guest
ich automaty nie zakwitają automatycznie NIE POLECAM !!!!!
 
G

Gość

Guest
przełącz ja tez tak musialem zrobic po poltora miesiaca ;/////
 

LST

Member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
23
Buchów
0
Np. na Gnomo Automatico zalecają 18-20h więc jest to normalne
 

Roos

Member
Rejestracja
Lut 10, 2010
Postów
11
Buchów
0
Ogólnie nasiona są dobrej jakości, a rośliny z nich wyrastające są wartościowe, jednak do pełni profesjonalnej oferty brakuje im jeszcze sporo. Przykłady padły już wyżej, również miałem przypadek z automatem(Flash) od Kannabi, który pokazał preflowery na fp 24h, jednak zaczął kwitnąć dopiero gdy został przełączony na 12/12.
Myślę, że nie należy ich skreślać, ale będą musieli naprawdę się postarać żeby na nowo stworzyć swój wizerunek w lepszym świetle.
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Raz spróbowałem i żałuję:
Odmiana: Citrus femi
Takie femi że męskie kwiatki - ale cóż postanowiłem, że wykorzystam "ciekawe" geny i zapyliłem jedyne co miałem - White Russian (mocny w hu* był).
Niestety w roślinach powstałych z tej mieszanki znajdywały się zarówno mocne upie****acze, jak również takie, którymi można było się popisać przed znajomkami wypalając 10 gieta na raz bo mocy nie miało żadnej.
Ciekawe mają opisy ale "tym panom to już podziękuję" i więcej nie spróbuję.
Widzę, że nie tylko ja miałem kino z kannabią.
 

kkaarrpp

Member
Rejestracja
Maj 28, 2011
Postów
13
Buchów
0
mam od kannabi white domine, special kannabia i bcn diesel. Rosliny rosna duze zdrowe pieknie sie krzacza, tylko nie kwitna jeszcze a juz powinny ze 2 tyg temu.
 

obszczymurek

Member
Rejestracja
Wrz 8, 2010
Postów
14
Buchów
1
ja mam na oucie 2xPowerSkunkAutomaticFemi, wykiełkowałem na początku maja i po ponad dwóch miechach jeszcze żadna nie zakwitła
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół