nasiona marihuany

Kannabia

Wyszukiwarka Forumowa:

decksxsx

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
64
Buchów
0
Ja mam na spocie jednego Power Skunka AF FEMI, ma 2 miesiące i też nie kwtinie :|

Przełączaj na 12/12 moje też nie chciały wogóle kwitnąć. Ogólnie planty są jakieś dziwne, słąbe i wolno rosną
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
tak czytam opinie o tym banku to niezły shit jest, chcialem ich Af kupic na outa za rok ale teraz to ni hu*a, co prawda oferta obiecujaca ale jakość z tego co widze to słabsza niz GHS...
 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Mam MataroBlue AF Fem od nich i chu*nia. Krzaczor duży zdrowy ale 5 tygodni i dalej weg.....inne Afy z nim posadzone już dawno temu pokazały płeć. Jak bedzie działać galeria to wkleje fote.
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
Ale oni piszą na swojej stronie że full af są tylko 2 odmiany gnomo i flas czy jakos tam, a reszta to miały byc niby af które po 8tyg zaczynaja kwitnąc (czyli niby super na outa) ale raczej się nie zmieni tak genetyki, ja mam mataro blue automatico na oucie jest na wegu 8-9tyg, po prostu jest to mataro blue x af czyli normalna roślina, a nie żaden super auto.
 

5gramzkrzaka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
69
Buchów
0
a ja z kannabi miałem Kannabie Special AF Femi oraz Power Skunka AF Femi i wszystko ładnie się zgadzało. oświetlenie 24\0 po 2 tygodniach zaczęły kwitnąć ładnie się krzaczyły koper dobry :) ja daje ocenę na +
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Kannabia to jakas lipa moze za 5 lat te chłopaczki naucza sie robic pestki. W tamtym roku była lipa i w tym tez jest lipa. Kumpel rok temu przywiózł mi pestki z espaniol poniewaz to hiszpaniska firma to sprzedawca czuł sie taki narodowy i wcisna mu 5 opakowan szajsu. Wszystkie to były albo hermy albo mutanty iles tam meskich sie trafiło choc miałybyc femi! Jedynie 3 maturo blue auto (niby auto bo zaczeło kwitna po 3 miechah) Dały rade moze jedna pod koniec zywota leciutko sie zhermiła . ku**a gdyby mi przywióżł pestki z doutch passion lub femalseeds to bym ku**a miał teraz co palic!!
 

LST

Member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
23
Buchów
0
Mój Gnomo Auto. jest na oucie i zaczął kwitnąć dopiero dzisiaj (49 dzień życia), ale za to ma ponad 80cm wysokości. To co oni robią to raczej są SuperAF'y
 

howhigh456

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
39
Buchów
0
No to kolego Cię chyba nie pocieszę bo mój AF od Kannabi jest ponad 10 tyg na wegu i tez nic.... Ostatni raz od nich biorę nasionka :pl:
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
Mam Power Skunka Automatic'a fem i też nie kwitnie. Mimo, że reszta AF tak. Roślika początkowo szybko rosła na MH od innych, ale jak włączyłem HPS zaczęła się pier***ić. Jakieś ciągłe niedobory itp. Bedzie rosnąć dopóki nie zetnę innych AF. Właśnie się zdziwiłem czemu Kannabia poleca dla niej 14/10 :/
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
Dla osób, które już miały plony z AF od Kannabi. Jaki polecacie oświetlenie. Myślę, że nie ma sensu jej trzymać na wegu,bo nie zakwitnie. Jaki cykl oświetlenia? 12/12 czy 14/10 jak poleca producent.
 
G

Gość

Guest
ja dałem 12/12 i po 8 tyg kwitnienia(nie od przełaczenia 12/12) mialem plony
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół