nasiona marihuany

kawiatohumus ??

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
elo mam roslinke co ma 2 miechy i zaczela kwitniac wszyscy pisza ze na kwitnienie nadaje sie biohumus forte jednak w mojej miejscowosci jest tylko kwiatohumus jak myslicie bedzie sie nadawal babka muwi ze bedzie git do roslin kwitnaych ??peace
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
powinien być ok. porównaj skład i nnymi nawozami
 
C

Canabis_16

Guest
Kwiatohumus będzie dobry. Jak sama nazwa wskazuje hehehe żartuje ale karzdy nawuz z seri biohumus będzie dobry zaruwno na wzrost wegetatywny jak i kwitnięcie.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
prawie wszystko co ma w nazwie przyrostek -humus to to samo tylko puszczane na rynek przez innych producentow :tongue:
 
E

emeryt

Guest
:D kurde tak zobaczyc jak sie tej babki wypytujesz i z nia gadac, to lach bylby maxymalny :)
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
...

Azot przypadkiem nie przedłuża kwitnienia ? ... ja bym proponował Planton K albo coś z minimalną zawartoscią azotu a większą zawartoscią PK czyli przeciwienstwo biohumusa forte i wiekszosci nawozów humusowych ... ktoś gdzieś jeszcze pisał że duże zawartosci azotu niekorzystnie wpływają na smak ale nie wiem czy to prawda czy wałek :] ku**a sory widze że od 2006 mineło troche :p
 

drozdzu1

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2009
Postów
50
Buchów
0
jak widzisz to jaki jest sens pisać ;p z drugiej strony zawsze można odnowić temat;p tak więc polecam zdecydowanie plankton k, bo jest tani, tani i jeszcze jest tani, i dobry oczywiście ;d
Peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół