nasiona marihuany

Kiełki

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
Mam małe pytanie jak nasiona wykiełkują to którą stroną kiełka do dołu czy do góry wsadzać je do ziemi?
 
S

Sed

Guest
no tak myślałem raz posadziłem zwykłą siejke do góry to rosła korzeniem a listniki były
pod ziemią i szybko wyschła
 
G

greenlife

Guest
chyba liscienie :)
a pozatym to imho bez roznicy jak wrzucisz nasionko grawitacaj i tak zrobi swoje i kielek pojdzie w dol
a dlaczego u Ciebie bylo inaczej z siejka to niewiem ...czasem sie zdazaja wyjatki od regoly
pozdr.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja nasionka kielkuje od razu w ziemi i nasionko klade bokiem. Zawsze ladnie i szybko wyrasta.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
a myslisz biały czy daly by rade te moje nasiononka<jesli dojrzeja>...jak tam je outdoor gdzies...ziemie bym przeoral, nawiozl troche ziemi ogrodniczej i obornika jakeigo...byla by to znowu ta lepsza siejka heh...ale jakby nie wyszlo to nie ma wielkiej straty...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Sed napisał:
rosła korzeniem a listniki były
pod ziemią
No ładna wiksa, pierwszy raz z czymjś takim sie spotkalem... może podlewałeś te nasionka jakims denaturatem czy cos i im sie we łbach pomiesząło :pP
Ogolnie to kiełek wychodzi z grubszej stronny, ale greenlife ma oczywiscie racje ze jak kolwiek nie wsadzisz i tak bedzie roslo korzeniami do dolu :))
Pozdro
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Ja róznież miałem taki przypadek ze roślince sie pomyliło i rosła odwrotnie :( ale po małych zabiegach udało sie wszystko odwrocic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół