nasiona marihuany

Kiełkowanie nasion marihuany 100 % skuteczności.

Wyszukiwarka Forumowa:

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Test musi być bo fajnie to idzie.

Działa :D nasiona 48 h w wodzie.Tak jak autor pisał zero wad tej metody kiełkowania ba nawet widać które ziarko jest feee.

 
Ostatnia edycja:

zaklinaczbetonu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
105
Buchów
1
Niestety moje maroki nie pokazaly kielkow po tak dlugim czasie unoszenia sie na wodzie ale nie zalamuje sie i bede probowal z innymi :) z 2 marocow stracilem jednego jak polozylem na chusteczke to po kilku h byl kielek ale pestka sie rozerwala i wygladala jakby eksplodowala od srodka niestety nie zrobilem zdjecia zeby pokazac a pestka wyrzucona szkoda go
 

loniu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 20, 2008
Postów
540
Buchów
0
mam 8 jakichś AF, też podejmę się testu, chociaż widzę, że sposób już zdobył sobie wielu zwolenników.
 
S

Smutas

Guest
Również wrzuciłem nasionka do wody wg twojego sposobu. A zawsze ręcznik papierowy i trzeba było pilnować, żeby nie wysuczyć. :) Teraz czekamy, jak kły wyjdą, z pewnością wrzucę jakieś zdjęcie.
 

bindff

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
58
Buchów
0
5 pestrek NN i jedna femka durbana sie kisi tak jak pokazuje autor. Zobaczymy co z tego bedzie
 

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8
Test musi być bo fajnie to idzie.

Działa :D nasiona 48 h w wodzie.Tak jak autor pisał zero wad tej metody kiełkowania ba nawet widać które ziarko jest feee.


Te które zamulają powinny wykiełkować jak nie są puste tylko zapewne mają grubszą skorupkę i potrzebują więcej czasu w wodzie,potrzymaj całość jeszcze 24h-48h i wszystkie powinny puścić kiełki a te co już wykiełkowały dadzą duży ładny kieł i bankowo będą konkret sadzonki.

Pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Ja również potwierdzam skuteczność tej metody jak na razie 100% kiełkowalności.
 

Farmerinio

Member
Rejestracja
Maj 14, 2015
Postów
6
Buchów
0
Jeżeli z mojej winy opadły nasionka na dół, a nie minęły 24 godziny, da radę jakoś to naprawić? Lekko tylko dotknąłem je i oapadły. Popełniłem ten podstawowy błąd, ale osobiście nie chce żeby wszystko wzięło w łeb, dlatego pytam. Zostawić je w spokoju, przenieść na chusteczkę, cokolwiek?
 

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8
Jeżeli z mojej winy opadły nasionka na dół, a nie minęły 24 godziny, da radę jakoś to naprawić? Lekko tylko dotknąłem je i oapadły. Popełniłem ten podstawowy błąd, ale osobiście nie chce żeby wszystko wzięło w łeb, dlatego pytam. Zostawić je w spokoju, przenieść na chusteczkę, cokolwiek?

Ewakuacja na chusteczki.
 

hardkor

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
60
Buchów
0
To może być bardzo skuteczna i korzystna metoda więc nie inaczej ja też spróboje :) Przez lata człowiek przyzwyczaił się do tych chusteczek. Jak będę miał chwile to powiem co i jak bo chce przetestować kilka sionek i przy okazji kiełkowność AF (Te podobno mają grubsza skorupę więc muszą sie nieco dłużej moczyć)
 

qra

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2010
Postów
43
Buchów
0
AH AUTO FEM RQS , EUFORIA AUTO , ES FEM - wszystkie puściły kły na wodzie . Shaman stawiał opór, tylko jeden sam wylazł , reszcie musiałem skruszyć skorupki no i jescze czekam czy wydostaną się z ziemi a cała impreza twa już z 8 dni ( te kiełki idą jak walec , twardo ale powoli )...Inny problem - jak skasować grzyba ? Wystarczyło w rozsadzie zostawić kaptur z pestki i już plecha załatwiła łodyżkę (1 amnesia i 1 euforia tak poszły się walić ). Ziemia Osmocote (z wywalonymi kulkami) .Załatwić lżejszą ? Sparzyć ?
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Witam

2 dni temu spróbowałem tej metody ze Sweet Coffe Haze i świetnie się sprawuje ta metoda ;) Mam nadzieję że widać

 

qra

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2010
Postów
43
Buchów
0
No szamany wkońcu poszły . 12 dni od wody do samodzielności w doniczce , pierwszy raz tak długo . Nie obyło się bez H2O2 bo grzyby atakowały ;] A juz myślałem że będą do wywalenia .Także wracając do tematu - 100% skuteczności (pomijając szamany) tylko polecam dodatek h2o2 zgodnie z recepturą żeby grzybów nie było.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół