nasiona marihuany

Kiełkowanie na gazie czas trwania [ankieta]

Wyszukiwarka Forumowa:

Jak długo czekasz aż nasionko pęknie na mokrych chusteczkach?


  • Łącznie głosujących
    73

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Witam,
zwracam się do was z zapytaniem jak długo leżą na gazie(wacie, w wodzie, na chusteczkach) a nie w ziemi wasze nasionka do pęknięcia skorupki? To zalezy do wieku nasiona, i odmiany ale tak uogólniając:

PS. Można zaznaczać max 5 odpowiedzi, tylko poważnie...
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
dziwna ta ankieta :thumleft: :thumleft:
powinny byc w niej zawarte przedzialy godzin nie dni.... ehh
5-11h
12-18h
19-24h
24-36h itp.

PS: zaznaczylem one day
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Trochę dziwna ankieta, nasiona mogą się otworzyć i po kilku godzinach i po 2 tygodniach, a mogą nie otworzyć się wcale.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No chodzi mi właściwie o czas w którym najpóxniej wam pękło bo moje LR już mnei wkurza po 2 dniach tylko jedno pękło.... wczesniej z innymi odmianami nie bylo problemów 12 h i ładny kiełek był....
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
art610 napisał:
No chodzi mi właściwie o czas w którym najpóxniej wam pękło bo moje LR już mnei wkurza po 2 dniach tylko jedno pękło.... wczesniej z innymi odmianami nie bylo problemów 12 h i ładny kiełek był....

Możliwe że nasiona były są stare. Skąd masz LR? Ja miałem oryginalne Joint Doctor's to żadne z 5 szt mi nie wykiełkowało :/ A z nasion od Siyo narazie 6 na 8 pękło, z tego 3 z najwiekszymi kiełkami już w ziemi (wszystkie 8 wrzucone na chusteczki we wtorek).
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Smieszne bo też mam od Siyo i pękło jedno po. Teraz to już 50 h po wsadzeniu na chusteczki....
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
poczekaj, ja mam już swoje na wacie piąty dzień. Nie denerwuj się, natura to natura, nie da się jej przyśpieszyć.
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
W tym roku w sumie poraz pierwszy dałam nasionka na chusteczki, zresztą wcześniej tylko raz coś sadziłam ale nic z tego nie wyszło. Mam 10 nasionek, dopiero po 5 dniach otworzyły się 4 nasionka, następnie po 2 dniach następne 2 a z pozostałych 4 już pewnie nic nie będzie :sunny: niestety.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a z pozostałych 4 już pewnie nic nie będzie niestety.

skąd ten pesymizm? Nasionka mogą kiełkować do 2 tygodni. Strasznie pośpieszni jesteście...
 

Fjuczers

Member
Rejestracja
Lut 17, 2006
Postów
15
Buchów
0
Tak samo jest u mnie :geek:Wczoraj wsadzilem na chusteczke 11 nasion LR i 2 nasiona WW.Narazie tylko kilku z nich popekaly skorupki :tongue: Ale jestem dobrej mysli :thumright: I tak nie mozna nic zrobic.Pozostaje tylko czekac.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Fjuczers napisał:
Narazie tylko kilku z nich popekaly skorupki

dobry znak ;]

Fjuczers napisał:
I tak nie mozna nic zrobic.Pozostaje tylko czekac.

dokładnie, nie ma się co denerwować.

PS. Śliczny nick ;]
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No dobra ja sie poddaje 5 dzień z czego 2 nasiona pękły wypuściły 0,5 mm kielek, dalej nie rosną. Od 3 dni kiełek ma 0,5 mm a 2 pozostae nasiona mają tylko pęknięte skoruki... Nosz k*******a co za niefart, nie wiem co mogłem źle zrobić są wilgotne ale nie plywają....może temperatura za niska? w pokoju mam ok 24 'C??
 
D

delete

Guest
a ja zaglosuje ale nieuzywam tej metody w ta sobote jedynie chcialem sprobowac tyle ze polozylem je na 4 chusteczkach 2 wartwowych zmoczonych i przykrylem jedna chusteczka 2 warstwowa dolewalem tam wody co 8 godzin ale nie tak oczywiscie zeby ona byla w tej zakretce od sloika a jedynie nasaczyla sie widzialem juz chyba tak mi sie wydawalo jak po 2 dniach peka wiec wsadzilem je do kubkow z ziemia mysle ze taka zmiana niezaszkodzi przeciez na to samo wychodzi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół