nasiona marihuany

Kiełkowanie pierwsz raz nasion automat

Wyszukiwarka Forumowa:

Parku

Active member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
25
Buchów
0
Witam.
Pierwsz raz kiełkuje nasiono jest to odmiana Mazar Automatyczne Feminizowane .

Dostawiłem kubek żeby odstał 24h , później wrzucę tam nasiona na 1/2 dni i poczekam aż coś się pokaże .

Czy tak moge zrobic ?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
najprosciej - nasionko do kielona z woda (nie musi byc odstana), za ~24h paczasz czy odpalo na dno - jesli nie sprobuj je pchnac lekko, jak opadlo to na wilgotny/mokry wacik (zwykly czysty, bez wzorkow itp), przykrywasz drugim wilgotnym/mokrym wacikiem i czekasz na kielka :p
edit: a te waciki trzymam powiedzy dwoma talerzykami
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
a jeszcze prościej od razu na wacik, bez moczenia ;)
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
A właśnie... co daje te moczenie?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
A niby w jaki sposób?

nie chce mi sie szperac po necie, aby uzyskac ta odpowiedz, ale na paru forach jest napisane jednoznacznie ze przyspiesza to kielkowanie :p poszukaj jak masz chwilke i daj znac :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mozna tez namoczyc 24-48h i wrzucic bezposrednio do ziemi, prosta i skuteczna metoda.
 

Parku

Active member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
25
Buchów
0
Jeszcze jedno pytanie mam do was . Automaty od początku do konica powiny miec swiatlo 20/24 ?
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
nie chce mi sie szperac po necie, aby uzyskac ta odpowiedz, ale na paru forach jest napisane jednoznacznie ze przyspiesza to kielkowanie :p poszukaj jak masz chwilke i daj znac :)

Jak coś wiesz w temacie to bardzo prosimy o wypowiedź, ale jak nic nie wiesz to sie nie udzielaj, a nie powtarzasz to co inni gadają, (że przyśpiesza kiełkowanie) (a co jak inni sie mylą? albo powtarzają po innych tak jak ty?)
Kiełkowałem nie jedno nasienie, różnymi sposobami. Robiłem też porównania; to znaczy kiełkowałem nasiona tak że najpierw wrzuciłem do wody a później na chusteczki , inne nasiona kiełkowałem tak że od razu dałem na chusteczki, i żadnej różnicy nie widziałem, czyli ani nie przyśpiesza kiełkowania, ani nie spowalnia.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
A właśnie... co daje te moczenie?

Daje tyle, że jak widzisz, że jeśli nasionko się utopiło - tzn. że woda na pewno przeszła przez skorupkę i dotarła w odpowiednie miejsce i jeśli tam było konopne życiowe DNA, to weszła z nim w kontakt. A to jest początek życia pestki i rośliny. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół