nasiona marihuany

kiełkowanie

Wyszukiwarka Forumowa:
J

justynka

Guest
hmm.. mam kilka pytan co do tego kielkowania. po pierwsze to jak wygladaja nasionka White Widow. i czy jak juz jedna mi zaczyna kielkowac szybciej niz inne to czy mam ja juz wsadzac do ziemi czy moze czekac na reszte :)
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
i odrazu niech nam jakis znawca odpowie czy nasiona feminized różnią się czyms od normalnych ? moze mają jakies charakterystyczne znaczki? symbole? ;] hehe prosze o odp
 
G

greenlife

Guest
nieroznia sie niczym tak nasiona feminizowane jak i owej WW nieodroznisz po nasionku jaki to gatunek chyba ze masz dwa opisane gatunki przydzielone poszczegolnym nasiona wtedy beda sie roznic wielkoscia kolorem, centkowane czy tez jednolity kolor jednak jezeli masz kupke nasion nie jestes w stanie okreslic ich pochodzenia w zaden sposob
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
nasionka feminizowane nie roznia się niczym od normalnych nasion tej samej domiany


justynka napisał:
po pierwsze to jak wygladaja nasionka White Widow
hmm, cięzko odpowiedzieć na to pytanie napewno maja jakies specyficzne cechy w wygladzie ale wątpie ze ktos ci powie jak dokładnie wyglądają


justynka napisał:
jak juz jedna mi zaczyna kielkowac szybciej niz inne to czy mam ja juz wsadzac do ziemi czy moze czekac na reszte

Nie musisz na nic czekac bo niektore z nasion wcale moga nie wykiełkować, jesli tylko ukaze sie biały "kiełek" to mozesz wsadzac do ziemi

greenlife znowu odpowiedziałem równo z toba :)
 
G

greenlife

Guest
hehe growmen heh a mi sie wydaje ze ja o 3 minuty bylem szybciej :twisted: :twisted: :p :p :mrgreen: :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja tam kielkowalem jedno nasiono LR'a i nie czekalem na kielek. Wysadzilem do ziemi po 48h. I rosnie wspaniale.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
greenlife, no wiem ze szybciej ale jak ja zacząłem pisac to twojego posta jeszcze nie było :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
ej... growmen... my teraz w jednej minucie pisalismy
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
czasami mozna wogule nie kiełkowac tylko od razu nasiono do ziemi ale ja jakos wole gdy nasionko peknie i wiem przynajmniej ze cos sie dzieje i jest juz duza sznsa ze bedzie rosło
 
G

greenlife

Guest
^^^ no to by wiele wyjanialo growman
a co dokielkowania to robie tak jak pan wyzej czakam tylko az nasionko pekie i idzie do jiffow reszta to juz natura decyduje
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
czy przykrycie folia talerza tam gdzie kielkuja nasionka jest dobrym pomyslem? oczywiscie stoi w ciemnym miejsu i wilgotnym i na wacikach . odpiszcie
 
G

greenlife

Guest
pamietaj tylko zeby byla mozliwa wymiana powietrza a tak to ok
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Kurde... nie kombinujcie tak. Po co sie meczyc z folia? Przesadzajac z opieka mozesz tylko zaszkodzic. Daj na mokry waci i postaw do szafki. Bedzie cieplo i wilgotno. Nie trzeba nic nowego.
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
BiaLy_MiS ma racje, nasiona wykiełkują a napewno te silne, mi z 10 tylko 2 nie wykiełkowały. Dobrym i często stosowanym sposobem jest namoczenie nasion w wodzie przez 24 godziny i do ziemi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół