nasiona marihuany

kiedy ścinać?

Wyszukiwarka Forumowa:

sayWHAT

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
30
Buchów
4
Wybrałem ten dział, bo chyba jest najbliżej mojego pytania... Moje cztery kwiatki fem są już w 7 tygodniu kwitnienia, topy napuchły porządnie, trichomy pod mikroskopem są mleczne, jedynie jakieś 5% przeszło w bursztyn. Czytałem, że nie należy się kierować tym, co jest napisane w specyfikacji kwitnienia. Przypuszczam, że do ścinki zostały mi jakieś 2 tygodnie. Czy lać samą wodę do końca już teraz? czy może za wcześnie? Jakie jest Wasze doświadczenie z flushem? Roślinki to Durban Poison, Liberty Haze, Critical Kush i Cookies Kush.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Ja w pierwszym grow robiłem flusha tylko na części roślin i czuć różnicę w paleniu w porównaniu z tymi które nie miały. Dwa tygodnie przed harvestem to idealny moment żeby zrobić flusha i lać sama wode żeby wyjadly co mają w zapasach. Robiłem wszystko w organice o której czytałem że nie jest konieczny flush ale jak pisałem, czuć różnicę między paleniem po flushu A paleniem bez.
 

nietakaa

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2021
Postów
92
Buchów
66
@Czubekbe ale tylko podlewales wodą przez ostatnie 2tyg. czy np. przelewales je jakąś dużą ilością wody (typu zamiast standardowych 2l którymi podlewałeś, przelałeś je np. 10l wody)?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Jak miały flusha to przelałem dwa tygodnie przed duża ilością wody odstanej A później tylko woda do konca. Trzymałem przed harvestem żeby całkowicie wypila wszystko te ostatnie 4-5 dni i zanim się światło pojawiło kosa.
 

sayWHAT

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2021
Postów
30
Buchów
4
Dziś mija dokładnie 8 tydzień odkąd przelączyłem im na 12/12, wczoraj ukróciłem jeszcze światło o jedną godzinę 11/13, samą wodę dostają już 5 dzień z rzędu... kosa za tydzień?
///czy można dopisać do nazwy tematu frazę "kiedy ścinać?" :p ///

 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
topy napuchły porządnie, trichomy pod mikroskopem są mleczne, jedynie jakieś 5% przeszło w bursztyn.

już ponad tydzień temu to pisałeś więc pewnie bursztynów jest sporo więcej ..to teraz zależy ile ich chcesz miec

..osobiście przy proporcji 10% brązu biorę się za kose ..max parę dni
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Zrób kosę tym największym te mniejsze zostaw tak jeszcze tydzień
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół