Kiedy ścinka?

Wyszukiwarka Forumowa:

xZielonkax

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
29
Buchów
0
I ile może wyjść z tego jak myślicie?
xddddd.jpg
xdd.jpg
xdddddddd.jpg
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
w granicach 30 gieta, kiedy ściąć? moim skromnym zdaniem poczekaj jeszcze do końca lipca, ale najlepiej gdybyś kupił sobie lupę powiększającą 60x ostatnio na olx znalazlem taką za 11 zł. sprawdz jak wyglądają trichomy jakiego są koloru im wiecej mlecznych tym palonko bardziej dziala jak sativa energetyczny haj powyżej 70-80% bursztynowych trichomów masz mocne długotrwałe nawet dezosrientujące cukiereczki ponieważ w rożnych fazach dojrzewania MJ kanabinoidy w niej zawarte takie jak np thc przekształcają się i w tym przypadku THC zawarte w mlecznych zmienia sie w kanabinol CBN co przykuwa nas mocniej do fotela i odpowiada za senność i zmęczenie. :spalony:

"Kiedy roślina produkuje THCA, zazwyczaj będzie ono przekształcone do THC w wyniku ciepła lub światła UV. THC może również pod wpływem czasu zostać przekształcone do CBNA. Długotrwała ekspozycja na powietrzy sprawia, że THCA traci cząstkę wodoru i utlenia się do CBNA. Podobnie jak reszta kwasów kannabinoidowych, CBNA zamieni się w kannabinol CBN) pod wpływem ciepła lub promieni UV.

Jakie są korzyści kannabinolu (CBN)?
Konopie są często stosowane wśród ludzi, którzy cierpią na bezssenność, a kannabinol jest powodem ich skuteczności. Według wszystkich doniesień, CBN jest kannabinoidem odpowiedzialnym za uspokajające działanie konopi. To dlatego szczepy o wysokiej zawartości CBN najlepiej nadają się do użytku nocnego."

dodam jeszcze tylko że w momencie kiedy zetniemy panią w przewagą mlecznych stan upalenia nie jest długotrwały. :p
 
R

ruski wentylator

Guest
raczej więcej ....
ale klimton11 ma racje , kup kieszonkowy mikroskop, lupe minimum 60razy ale z jak najwieksza powierzchnia szkla,
tak to nie zgadniesz kiedy ciac a uwiez mi ze jest duza roznica w mocy szczególnie kiedy zetniesz, kiedy "czulki " będą brazowe i będzie ich więcej niż 50 % a kiedy wyrwiesz się za wcześnie...
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

Góra Dół