nasiona marihuany

Kiedy BIO BLOOM i TOP MAX

  • Autor wątku Usunięty 81223
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
U

Usunięty 81223

Guest
Cześć forumowicze! Tak jak w tytule, moje maleństwa pokazały pierwsze włochy.. kiedy używać tych nawozów? Mają 32dni i jakoś od 2-3 dni widać pierwsze oznaki kwitnięcia na szczytach. To automaty.

Screenshot_20210302-181025.jpg

Screenshot_20210302-181018.jpg
 

Gandzialf O>G>

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2020
Postów
37
Buchów
1
Jak zobaczysz ze kwitnie flowery to lej;] Tez uzywalem biobizza ale odkad zaczynaly kwitnac to bez biogrowa. Ale nie wiem czy to wkoncu bylo dobrze bo przy kazdej uprawie mialem zolknace liscie i z czasem marrtwice tych lisci. zolkly skrecaly sie i odpadaly od dolu idac w gore. Kiedys przeczytalem ze to dlatego wlasnie ze cala uprawe nie lalem tez z biogrowem. Niektorzy twierdza ze odkad kwitnie odstawiasz biogrow inni ze lejesz do konca. Zdania sa podzielone. Sam wkoncu tego nie zweryfikowalem wiec Ci nie powiem;] Mam za soba 3 male projekty wlasnie z biobizzem i zawsze pojawial sie problem zoklnacych lisci. Lalem pol dawki co drugie podlanie. Ph bylo zawsze ok,ziemia biobizz lightmix automaty,
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Informacja na ulotce mówi, żeby lać cały czas biogrow, nawet w trakcie flo. Ale jak kolega wyżej napisał, zdania są podzielone wsrod growerow
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Zasada nr 1 - Nigdy nie lej tak jak jest w ulotce
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Zasada nr 1 - Nigdy nie lej tak jak jest w ulotce
To jak Ty uważasz? biogrow na deficyty, czy obligatoryjnie w trakcie calego cyklu zycia rosliny? a moze tylko weg? z góy dzieki za odp, sam ostatnio zakupilem zestaw od biobizza i sie ucze obslugi. Pozdrawiam
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja na aktualniej uprawie nie używałem bio grow przez wega w ogóle, dopiero na flo lałem 1ml/l ze względu na melasę przydatną na flo.
Można łatwo przesadzić z biogrow na wegu dlatego trzeba uważać. Pamiętaj że w glebie masz nawóz na pierwsze tygodnie życia.
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,057
Odznaki
7
roślina jest zdrowa i nic jej nie brakuje? To po co to zmieniać?
Masz ziemie kupną to miesiąc nie lejesz nic, bo masz w niej zapewne nawóz.
Bloom polej na indukcji raz, pozniej na flo 2-3 razy z tą melaską jak uważasz..
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół