• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Kiedy ciąć ? OG Kush Xtreme af.

SfaZi

Member
Buchów
1
Jak w temacie. Mam 1 dziewczynkę af og kush xtreme. Dziś kończy 63 dzień, od około 30 dni kwitnie (dokładnie nie wiem). Ziemia od canny. Na wegu dostawała biohmusa. na flow dostaje biooblooma od biobizza od 3sierpnia. od 15 sierpnia dorzuciłem top maxa od biobizza, kobitka coraz bardziej puchnie. Od środy przyniosłem ją na chatę ze wzlędu na deszczową pogodę i niska temperaturę która w nocy wacha się pomiędzy 5-8 stopni (chyba sie pospieszylem ?:p) ale przez te 2 dni ładnie się oszroniła :)
Pytania :ile zostało do końca ?
Będzie coś z tego jak skosił bym jutro ?
Nic się jej nie stanie jak ją wystawię z powrotem na dwór(za płot obok pola) dziś wieczorem (piątek) do niedzieli wieczora ? rodzinka ma wpaść na weekend może i tak średnio bym chciał ją trzymać w domu.
Proszę o porady :)
Fotki
szczyt-1.jpg

szczyt-2.jpg

szczyt-3.jpg

Dziękuję Wszystkim Za Porady I Pomoc :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Buchów
300
Odznaki
2
poka poka macro na oko jeszcze trochę jej zostało . Ściać można zawsze ale jeszcze trochę bedzie słońca co złapie to tylko na plus.

SfaZi

Member
Buchów
1
poka poka macro na oko jeszcze trochę jej zostało . Ściać można zawsze ale jeszcze trochę bedzie słońca co złapie to tylko na plus.
Sory za jakoś ale nie mam jak zrobić lepszych ;/ Lupe x60 dopiero zamowiłem. będzie po weekedzie.
macro-1.jpg

macro-2.jpg

macro-3.jpg

macro-4.jpg

Phanta Rei

Well-known member
Buchów
25
Mikroskop carson 50zł 60-120 dojrzysz tri. mleczne lub mleko+bursztyn mozesz ciąc. Na oko to już nie dużo jej brakuje kilka dni-tydzien-dwa

Dragon

Well-known member
Weteran
Buchów
1,345
Fajne foto. Tnij jak pleśń będzie postępować z rozrodem. I mimo tak piękne topki. Pozdro i do kosy.

Góra Dół