nasiona marihuany

kiedy ciac ? Amnesia Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

czachamom

Member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
8
Buchów
1
Witam 1 raz mam pelno sezonowke amnesia outdoor 6 tydzien kwitnienia.Jak dlugo czekac jeszcze z scieciem ?Uprawa w NL 18 st w dzien 8-10 w nocy ? Cos kwiaty nie sa za mocno rozwiniete myslicie ze jeszcze bedzie dobry plon z tego ?

 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Tnij_jak_trichomy_mleczne-Pozniej_traci-moc-smak.aromat,susz,brazowieje,po,wyschnieciu.Wyglada_na__dojrzala.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Tnij, szkoda żeby plecha siadła, kwiaty już więcej się nie rozwiną a w dodatku te amnesie to chyba nie zbudują dobrej jakość kwiatów
 

czachamom

Member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
8
Buchów
1
Popatrzcie na inne czy tez juz juz je sciac .Jak pada to rozkladam im markize wiec deszczu za duzo nie dostaja :D

 
Ostatnia edycja:

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Tak jak wyżej szanowne grono pisze, lepiej scinac teraz bo i tak bardziej nie napuchnie ,a tylko może pleche zlapac ;)
 

Spontanik

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
26
Buchów
1
ja bym ta druga zostawił jeszcze, widać ze masz jakiś taras więc dostęp częsty zaglądaj tylko czy szara się nie wkrada
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
jeżeli masz do nich łatwy dostęp i możesz kontrolować łatwo pleśń to ja bym je też potrzymał jeszcze chwile
 

czachamom

Member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
8
Buchów
1
tak mam łatwy dostęp więc zostawie jeszcze na tydzień lub 2.zetne 2 a 3 niech jeszcze pożyją sobie trochę.Obcinac wszystkie liscie czy tylko wiatrowe usunąć przed suszeniem?
 

czachamom

Member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
8
Buchów
1
tylko 1 ma pieśń na kwiatostanie więc zetnę ja jako 1.reszte nie ma wogole więc zostawie ja na trochę jeszcze
 

Akulumbustan

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
158
Buchów
153
Odznaki
1
A mnie się wydaje, że roślinki kiedy kończą kwitnąć, a nie mają czasu, pogody i waruków żeby w pełnym potencjale oplonić to nabierają na mocy, mimo że plon się nie zwiększa. Taki jakby instynkt roślinny :) Dla tego jeżeli jest możliwość dłuższego "przetrzymania" panienek, tym bardziej jeżeli można kontrolować opady to ja się skłaniam zostawić je do jak najdłuższego możliwego czasu. Oczywiście jeżeli plecha nie łapie i roślinka nie przekwita.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół