nasiona marihuany

Kiedy flush i kosa? Pierwsza hodowla

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sensiq

Guest
Automaty Dark Devil - 71 dzień życia


Podlewam je co 5dni nawozem Canna Terra Flores, niedawno popryskałem środkiem od pleśni Polyversum WP.
Jest to moja pierwsza uprawa i nie mam za bardzo pojęcia jak mają wyglądać gdy już dojdą? Wydaje mi się że jeszcze urosną bo wypuszczają sporo młodych topków, ale nie wiem ile czasu im jeszcze dać?
I jeszcze pytanie kiedy i jak zrobić flush bo rosną w wiadrach 12litrowych? I czy obcinać liście? Niedawno zerwałem jednego topka na spróbowanie i wy***ało mnie z butów na kilka godzin, ale to raczej nie była przyjemna faza, tylko baardzo ciężka aż głowa bolała i zastanawiam się czy tak już zostanie czy jeszcze jakoś się zmieni bo to młoda roślina i może kopać inaczej, a może to przez ten nawóz.


























 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
Ścinaj partiami, tam gdzie włoski są już prawie całe brązowe to ścinaj czubki i zostawiaj te dolne partie, żeby sobie trochę doszły. Tak jak na przedostatnim zdjęciu, już prawie do ścięcia, ewentualnie dałbym jej z tydzień
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Bardzo ladny fiolecik Ci wyszedl:), lisci nie tnij w niczym nieprzeszkadzaja a tylko mogą pomóc, najlepiej obserwuj trichomy wtedy bedziesz wiedzial kiedy ciac. Jeszcze bym ja trzymal teraz topy beda zwiekszac swoja obietosc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół