nasiona marihuany

Kiedy kosa tego maleństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Bedziesz miał jarania na cały rok :lol3:
Jeśli chodzi o wzrost bardzo duże duże prawdopodobieństwo, że przesadziłeś z wodą i roślinka zatrzymała sie z powodu stresu.
Skąd wiem? Miałem to samo.. wykopuje doniczke z ziemi a tam stoi woda :pr:
Pozatym coś prawdopodobnie atakuje tą rośline stąd kropki na liściach. Sprawdz deficyty jeszcze ale to tylko dla pogłebienia wiedzy
<jeśli chodzi o dolne liście czesto zolkna lub brązowieją>
Ogólnie bedziesz mial z tego towar na 1 max 2 sesje :lol3:
ALE CHYBA NIE ZASADZIŁEŚ JEDNEJ?
 

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
ALE CHYBA NIE ZASADZIŁEŚ JEDNEJ?[/QUOTE] mam jeszcze 3 sezonówki ale są tak samo małe :/ tylko bez kwiatów.
 
Ostatnia edycja:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Jeśli chodzi o wzrost bardzo duże duże prawdopodobieństwo, że przesadziłeś z wodą i roślinka zatrzymała sie z powodu stresu.
Skąd wiem? Miałem to samo.. wykopuje doniczke z ziemi a tam stoi woda :pr:

A u mnie się jedna zatrzymała na podobnym poziomie bez powodu. No chyba, że powodem było to, że ją k***y-ślimaki (jak ja zacząłem te k***y nienawidzić) przez caly okres żywota wpie****ały...
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
A kiedy ścinka ogólnie ?
Kolego tutaj nie ma co ścinać i ciężko napisać kiedy kosa, gdy kosić nie ma czego. Ile mają dni te twoje panny? Co to za odmiana? Kiedy posadzone, jakie nawozy stosowałeś (jeśli jakieś były)... trochę info podaj. Wróżka na L4... sorry! :D
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Daj zdjęcia lepsze najlepiej z makro- wtedy możemy coś powiedzieć. Zgadza się ,ze ścinać nie ma co hahaha ale obserwuj trichomy bo ja na liściach nie widzę ani jednego ?

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 21:20 ----------

Napisz jakiej ziemi używałeś, ile podlewales, czy były problemy z plantami, i mniej więcej ile słońca i jakie środowisko chodowli. Wtedy mogę Ci na 80% powiedzieć co jest nie tak. 3m się
 

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
Odmiana to ak 47 auto (20zł) był wysadzony na początku czerwca. Jego początkowy rozwój był prawidłowy pożniej się zatrzymał i widzicie efekty na zdjęciu :p .Miejscówka była sloneczna lecz bardzo często padało. Tak więc możliwe ze planty miały za dużo wody. Ziemia uniwersalna, małe doniczki brak nawozów. Z tego co pamiętam planty atakowały ślimaki dlatego pożniej trzymałem je pod butelkami. Po za tym ak auto są jeszcze 3 sezonówki (money maker) które są takiej samej wielkosci tyle ze nie przekwitly. PS: Zdjęcie jest z 20 sierpnia i obecnie akacz ma brązowe włoski na tym mini topku.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Kolego WWojtku, czego spodziewałeś się po takich rozmiarów doniczce z ziemią uniwersalną w środku i przez cały okres bez żadnych nawozów?
Tak na logikę nawet, żeby wyjąć trzeba włożyć, a żeby zebrać nie wystarczy tylko posadzić. Czytaj tematy na forum, obserwuj fotorelacje kolegów growerów, robią prawdziwe cuda z tymi roślinami, sporo fotorelacji zawiera także szczegółowy opis działań i środków użytych w uprawie - spoilując Ci -jeżeli tam jeszcze nie dotarłeś...
Przy automatach szczególnie ważne są początki rozwoju, który powinien być prawidłowy dzięki zbudowaniu obszernej bryły korzeniowej przez roślinę przy zastosowaniu swoistego pokarmu dla roślin jakimi są nawozy...
Od samego słońca roślina nie ma pokarmu by rosnąć, wszystko co było w tej garstce ziemi w małej doniczce zostało prawie całkowicie zużyte.
Długo by pisać można, jeżeli na prawdę chcesz zebrać coś co będziesz mógł użyć więcej niż jeden raz, musisz pożądnie przysiąść do lektury forum albo skupić się na nauce w szkole, bo już wrzesień!

 

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
Zdecydowanie masz racje dziękuje za twój komentarz. Co do używanych doniczek to zamierzałem na początku trzymać je w mniejszych doniczkach aby pożniej gdy podrosną wysadzić je na spocie (do gruntu) prawdopodobnie ten błąd spowodował zatrzymanie ich wzrostu. Jeśli chodzi o nawożenie to rośliny wydawały mi się jeszcze za małe na tego typu praktyki dlatego nie nawoziłem. Tak jak mówisz przestudiuje forum i na nastepny rok może coś z tego będzie. PS: Może warto dać im coś na kwitnienie ?
 

imthinKING

Active member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
SSS
klasycznie trzymaj ja aż większość kryształków zbrązowieje.
Jak zostawiłeś ją tak na out jak na zdj to pewnie podczas wiekszych opadow niezle pływała.

Ja bym spróbował podsypać ją suchą ziemią a reszta pewnie jak kazda inna podczas flo w odp dawkach

moze bys wygrał konkurs na najmniejszy plo ak47 :d
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Zerknij na problem z innej strony... Będziesz mógł ziomeczkom opowiadać, że na raz spaliłeś całego krzaka :smokee:
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Może warto dać im coś na kwitnienie ?

Szanowny kolego, to by było wręcz śmieszne dla mnie, jeśli wybuliłbyś na "coś na kwitnienie" więcej, jak 10 zł. No malutko tego... Lepiej, zamiast na nawóz do tej miniaturki, przejdź się lepiej do swojego dilka za tę kasę pomyślaną jako "na nawóz" - wyjdzie Ci więcej smażonka i funu ogólnego. :)

moze bys wygrał konkurs na najmniejszy plo ak47 :d

Jeśli konkurs by obejmował nie tylko AKacze, ale wszystkie konopie, to i tak bym wygrał swoim Early Skunkiem (którego nawet nie liczę jako rośliny, nic mu nie podaję - niech se rośnie do woli, może pól szklanki makumby i 2 buchy z niego będą... ;)). Tylko, że moja miniaturka się zatrzymała w glebie spotowej, dodam że w niezłej glebie, czarnej i wygłodzonej, i była od początku nawożona (Biohujus, Azofoska, Plagron S, Dolomit). I nie mam pojęcia co ją zatrzymało - fakt, stresu miała sporo, ale doznała go tylko od ***anych obślizgłych sk***ieli w skorupkach.
 
Ostatnia edycja:

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
Szanowny kolego, to by było wręcz śmieszne dla mnie, jeśli wybuliłbyś na "coś na kwitnienie" więcej, jak 10 zł. No malutko tego... Lepiej, zamiast na nawóz do tej miniaturki, przejdź się lepiej do swojego dilka za tę kasę pomyślaną jako "na nawóz" - wyjdzie Ci więcej smażonka i funu ogólnego. :)
Po za tym ak mam jeszcze 3 sezonówki i to głównie dla nich zamierzałem kupić nawóz ;) ak został by podlany przy okazji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół