nasiona marihuany

Kiedy kosa?

Wyszukiwarka Forumowa:

j0int997

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
131
Buchów
18
Ma znaczenie jak poczekam kilka dni ? Osobiście wolę bardziej energiczny high niż kanapowca
 

Guślarz

Member
Rejestracja
Cze 16, 2022
Postów
20
Buchów
21
No nie wiem czy się nie stanie. Ja chyba bym ciął, grzyby potrafią rozrastać się bardzo szybko, a to nie jest tak, że te trychomy są tutaj przezroczyste.
 

Paul1990

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
70
Buchów
27
Jaka szara jest to wycinaj zostaw tydzień i kosa, ja bym trzymał i z 2-3tyg to już tylko preferencja ?
 

j0int997

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
131
Buchów
18
Pierwsza pleśń wyciołem dwa tygodnie temu, miałem nadzieję że więcej nie będzie a pojawiła się na innym krzaku. Jak tam będzie to A dwa tygodnie nie będzie czego zbierać
 

j0int997

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
131
Buchów
18
Dopytam jeszcze odnośnie suszenia. W boksie na siatce rozłożyłem topy włączyłem dwa wentylatory mieszające(dosyć mocne) jeden u góry drugi na dole. Nie dmuchają bezpośrednio na topy, ale dmuchają mocno. Wentylator wyciągający pracuje na najniższych obrotach. Temperatura podczas suszenia będzie się wąchała między 15-22 stopnie wilgotność 60%. Wszystko ok ? Czy coś zmienić poprawić. Dodam że topy będę obracał dwa razy dziennie.
 

astronautax

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2022
Postów
66
Buchów
15
Otrymować możesz, póki są mokre, jak masz możliwość to delikatnie zmniejsz moc wentylatorów i Wilgotność
 
Ostatnia edycja:

j0int997

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
131
Buchów
18
Otrymowałem tylko trochę bo nie miałem więcej czasu. Pewnie w weekend dokończę. Co do zmniejszenia mocy wentylatorów to boje się o ta k***ę pleśń.
 

j0int997

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
131
Buchów
18
Jest problem. Poszedłem przekręcić rano topki a tam wilgotność 80%. Muszę je zabrać z boksu. Rano jest bardzo wilgotne powietrze na dworze to i w boksie
 

astronautax

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2022
Postów
66
Buchów
15
Kup pochlaniacze wilgotności, lub znajdź jakies w pudełkach po butach. Na szybko możesz dać odwrócone zakrętki od słoika wypełnione ryżem, ale to średnio dziala
 

nietakaa

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2021
Postów
91
Buchów
65
takie małe pochłaniacze nic nie dadzą... generalnie to musisz obniżyć wilgotność w pomieszczeniu w którym stoi box, inaczej wentylator ciągle będzie zaciągał wilgotne powietrze i osuszanie boxa nie da za dużo
 

j0int997

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2022
Postów
131
Buchów
18
Topy straciły zapach całkowicie. Wcześniej miały naprawdę fajny słodki owocowy zapach teraz nie pachną w ogóle. Wilgotność mam 53%
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół