nasiona marihuany

kiedy na flow

Wyszukiwarka Forumowa:

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
hmm mam nev.haze i early bud i chodzi mi oto czy oplaca mi sie dac na flo jak roslinki rosnom juz na weg. 14dni a eb 28dni no nev.haze maja 10cm a eb 30-35cm i 7 pieter licząc od lisci z 5-ma palcami a tylko 2 tyg. ruznicy hmm i w eb wczoraj zastosowalem FIM noi ile gdzies mogą jeszcze przybrac jak juz przeloncze na flow i czy nie odegra sie to na plonach jak przez pierwsze 2 tyg. flow bendze pod swieluwkami i puzniej hps 400w .... :scratch:
 
F

foger

Guest
lepiej potrzymać ją dłuzej na vegu,niech osiągnie odpowiednie rozmiary,jeśli dasz na flo roślinka przestanie rosnąć a co za tym idzie będzie mniej palonka :pl: :pr:
 
B

blancik

Guest
foger napisał:
jeśli dasz na flo roślinka przestanie rosnąć a co za tym idzie będzie mniej palonka :pl: :pr:

Roślinka jeszcze urośnie na flo, i to wcale nie tak malo, i na twoim miejscu dalbym HPS jak masz bo o wiele lepiej będą Ci rosly pod nimi, także jeszcze na wegu-niepożalujesz! :thumright:
Elooo
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
to zależy no wiadomo im więcej trzymasz na veg tym większy plon bedziesz miec , ale jeśli nie potrzeba ci dużo staffu to dawaj już na flo. Jak mówił mój przedmówca na flo rolina jeszcze całkiem sporo rośnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół