nasiona marihuany

Kiedy najlepiej sadzić OUT? >>>>?

Wyszukiwarka Forumowa:

UkGrower

Active member
Buchów
0
Yo, wiem że to pytanie pewnie zostało zadane już setki razy lecz nie w tym rzecz :bounce:. Pytanie moje bowiem kieruje sie do konkretnej daty/miesiaca który najlepiej będzie spełniał wymagania paproci pospolitych, przez tubylców zwanych konopią :freak2:. Czy najlepiej wysadzać już w marcu co dałoby około 6 miesięcy przed floweringiem, co oznaczałoby około 2 miesiące nie najlepszej pogody, lecz dałoby to możliwość roślince do przystosowania sie w terenie. Czy np. lepiej wysadzać w maju, kiedy dni są już cieplejsze, lecz wtedy roślina 'chyba' nie osiągnie tej wielkości??? Kiedyś słyszałem że ktoś mowił że z marihuaniną jak z dzieckiem, jak będzie miała przez pierwsze kilka tygodni, tak bedzie dalej rosła, czyli wychodziłoby że lepiej posadzić pozniej gdy bedezie juz lepsza pogoda i dni będą cieplejsze?

Oczywiście chodzi mi o 100% outdoor tak iż roślinki nie będą startowane na chawirze ponieważ nie mam takiej możliwości, jedyne co jestem w stanie zaoferować to profesionalna foliowa szklarnia outdoorowa dla profesionalnych babcinych growerów pomidorów, no i może jakieś odżywki i dobre reggae.

Dziękuje za pomoc, jakoż iż w tym roku z***ałem kilka, kilkanaście, no tak naprawde kilkadziesiąt dobrych ziaren/plantów przez własną nieuwagę i debilizm, ale pierwszy grow nie musi być od razu za***isty, poczekam roczek jeszcze ku**a mać, toż to szmat czasu.

:spalony: Peace <shiza>
:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Justi

Well-known member
Buchów
0
ziękuje za pomoc, jakoż iż w tym roku z***ałem kilka, kilkanaście, no tak naprawde kilkadziesiąt dobrych ziaren/plantów przez własną nieuwagę i debilizm, ale pierwszy grow nie musi być od razu za***isty,

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, nie mam pytań... A wystarczyło posiedzieć na forum, poczytać, po przeglądać, za pewne nie paplać tu i ówdzie... eh.

Kiedy najlepiej? Po prostu kiedy się będzie mieć czas. To nie sztuka posadzić, sztuką jest mieć plan jak wysuszyć plon zebrany, wszystko wykalkulować, ogarnąć itp.
Popatrz na russka forumowego, on już przygotowuje doły na out '13. Ma rozpracowane, wykalkulowane co, gdzie ile i jak.

Po pierwsze to siąść i ogarnąć teorie odnośnie uprawy.
po drugie to zrobić kosztorys (nawozy, mieszanka gleb, a co najważniejsze pestki).
po trzecie to znaleźć spoty, a nie SPOTA, im więc tym lepiej (a nie dać wszystko w jednego spota, ktoś go znajdzie i (za przeproszeniem) zapie****i wszystko a nam co w tedy pozostało obudzić się z ręką w nocniku
po czwarte mieć czas by co jakiś okres czasu przychodzić, podlać, może zrobić trening, ogarnąć chwasty pobierające pomidorowi sub. odżywcze i minerały.
po piąte nie gadać, mieć dobrego ziomka albo walić samemu out.
po szóste mieć miejsce na suszenie.
po siódme myśleć racjonalnie.

Jeśli chodzi o wysiew, to kto daje w marcu to i da w kwietniu w maju itp... takie osoby co walą wcześniej mają jeszcze nie jedną pestkę w rękawie.
Natomiast ja polecam dać koniec kwietnia/ początek maja. Wtedy to mamy już znikome szanse na mrozy, a duże szanse na ładną pogodę. Zrobić dobrą mieszankę gleby i jazda.
CZYTAJ FORUM i z fartem !

oleander

Well-known member
Buchów
0
W marcu to jeszcze snieg lezy i mroz szczypie wiec za wczesnie w kwietniu tez nie bardzo z uwagi na przymrozki najlepiej startowac w maju tak w polowie miesiaca( ty masz to szczescie ze posiadasz szklarnie wiec pod koniec kwietnia na poczatku maja mozesz zaczynac . Pozdro

BaxBany

Well-known member
Buchów
0
Najlepiej kwiecień jak pogoda pozwala a jak nie to sam początek maja druga połowa kwietnia - wtedy porosną potwory zacne :)

R

ronson

Guest
Od 2 lat mam podobny system, czyli kiełek do ziemi pod koniec kwietnia - działa w najlepsze!

Wuja_Ben

Well-known member
Buchów
2
dokładnie 20 kwietnia kiełkowanie po zimnej zośce na out i nie ma bata

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół