nasiona marihuany

kiedy sadzimy?

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TigeRM

Guest
Jestem laikiem. I mam jedno pytanie. Czy sadząc roślinkę indoor możemy ją posadzić w dowolnym okresie roku czy tylko np. na przełomie kwietnia?.
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
W indoor temperatura i oświetlenie zależy od ciebie, więc to wszystko jedno czy sadzisz w środku zimy, czy w środku lata. Skąd niby roślinka miałaby wiedzieć co jest obecnie za oknem? :)
 
T

TigeRM

Guest
kędziorek napisał:
W indoor temperatura i oświetlenie zależy od ciebie, więc to wszystko jedno czy sadzisz w środku zimy, czy w środku lata. Skąd niby roślinka miałaby wiedzieć co jest obecnie za oknem? :)

w takim razie fajnie...a co do terminu to duzo rislin możesz sadzic tylko w okreslonym terminie mimo iz sa w miszkaniu
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
co do terminu to duzo rislin możesz sadzic tylko w okreslonym terminie mimo iz sa w miszkaniu
to zależy tylko od światła, bo w zimie słońce słabo świeci,
ale jesli masz porządne oświetlnie roślinki to morzesz ją uprawiac w dowolnym okresie

[ Dodano: 2006-03-01, 12:02 ]
to dotyczy się wszystkich roślin
 
P

predator

Guest
Jak uprawiasz roślinke indoor to możesz zasadzić kiedy chcesz ,ale jak outdoor to tylko jak zacznie być ciepło :thumleft:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Pewnie chlopak myslal, ze indoor growing to hodowla parapetowa :flower:
 

ice77

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2006
Postów
96
Buchów
0
A podobno fazy księżyca mają wpływ na to, kiedy powinno się je sadzić i kiedy przycinać, ponoć są specjalne kalendarze do tego.
 

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
ice77 muwi prawde kiedyś widziałem coś takiego chyba na tvp1 bladym świtam ale chyba niema to więkrzego wpływu na nasze roślinki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół