nasiona marihuany

Kilka podstawowych ale waznych pytań...

Wyszukiwarka Forumowa:
P

prisk

Guest
Zasadziłem ostatni, chyba 12stego moje nasionko do dzisiaj z nasionaka jest juz maluteńka roślina z 4rema listakami i wygląda zdrowo nawet bardzo zdrowo( presadziłem do ziemi jest w niej już 2 dni) Jakieś wskazówki, co dalej robic, wskazania, przciwwskazania ??
Jeszcze jedno pytanie: odnosnie nasionek- kolor i wielkość mają znaczenie w tym jak to będzie płeć ? bo słyszałem że białe to żeńskie. prosze o odpowiedzi lub rozmowe na GG.
 

rudy666

Member
Rejestracja
Cze 11, 2006
Postów
10
Buchów
0
dobre nasiona są duże i ciemne...dziadowe są miejsze i jasniejsze od reszty...tylko to moge ci powiedziec na temat pestek...:)
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
to zle slyszales bo po pestce plci na pewno nie poznasz dopiero jak roslina zacznie kwitnac
 
H

haszyszekk

Guest
rudy666, z kąd zaczerpnąłeś takie informacje? To głupota co piszesz...
Każda odmiana ma inne pestki to chyba normalne... jedne sa duże i ciemne a inne male i jasne - bez różnicy! Nasiona z jednego krzaka nawet moga sie od siebie bardzo różnić... weź porównaj nasiona (czy tez pestki) jabłek, gruszek itd. nie będa identyczne.
Wygląd pestki absolutnie nie decyduje o płci a nawet nie pozwala nam sie dowiedzieć nic o roślinie, która z niej wyrośnie!!!
rudy666, nie pisz takich bzdur bo warna dostaniesz za wprowadzanie uzytkowników w błąd. pzdr
 
C

canabuz

Guest
od kumpla jakis czas temu dostalem prawie 30tke jasnozielonych pestek, kielkowaly dosyc wolno, srednio 4-5 dni, nawet powyzej tygodnia jakas chyba czekala z tym kielkiem, ale rosliny pozniej rosly bardzo szybko i temat z tej zakreconej w pierscien byl naprawde bardzo dobry - bylem juz skuty po 1 tubie, wiec niewiele sie roznil od palenia z ulicy -a co najlepsze - tamta roslina ( i susz z niej takze ) kompletnie nie wydzialala tego specyficznego zapachu MJ - idealne do dilerki
z innej zrobil mi sie herm i jego pylkiem zaplodnilem 2 galazki - dostalem z 40 nasion, wszystkie nieco wieksze od tamtych i przede wszystkim innej barwy - nie matowo jasnozielone ale ciemnobrazowe w czarne kropki :)
moze jest to kwestia dojrzalosci, nie wiem, ale te wykielkowaly w wiekszosci po 1 dobie i narazie rosna ladne i duze, chociaz traktuje je tylko experymentalnie
chcialbym znowu wychodowac bezwonna rosline, albo i cala wlasna odmiane hehehe ;) to naprawde mnie niesamowicie zaintrygowalo, bo smak ziola bylo czuc - po 10 dniach sie wyklarowal nawet mily, bo wczesniej mial baaardzo dziwny posmak - a zapachu ani troche, no moze przy paleniu, ale sama roslina to naprawde niezly tajniak ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół