nasiona marihuany

Kilka pytań......

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
T

TigeRM

Guest
1) Ile litrów przygotowanej ziemi zalecacie do dania na outdoor?. Mam już miejscówkę na polanie ale nie wiem jakiej wielkości dół mam wykopać - odmiana Passion 1

2) Jakie odstępy radzicie dać między krzaczkami?

3) Ile razy w tyg (jeśli nie będzie deszczu) mam je podlewać?

4) Jak się zabezpieczyć przez dzikami,sarnami, królikami i innymi -ami? bo tego sporo tam widzałem.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
TigeRM napisał:
1) Ile litrów przygotowanej ziemi zalecacie do dania na outdoor?. Mam już miejscówkę na polanie ale nie wiem jakiej wielkości dół mam wykopać - odmiana Passion 1
z tego co czytalem 25 litrow na rosline wystarcza
2) Jakie odstępy radzicie dać między krzaczkami?
minimum 60 cm jest chyba. Zalecany 1 metr.
TigeRM napisał:
3) Ile razy w tyg (jeśli nie będzie deszczu) mam je podlewać?
2x w tygodniu

WSZYSTKO JEST ku**a NA FORUM. WYSTARCZY POSZUKAC!!!
PO RAZ KOLEJNY ZALOZYLES BEZNADZIEJNY TEMAT LAMUSIE.
 
T

TigeRM

Guest
Ale lamusie nie odpowiedziałeś na 4 punkt - któy jest dla mnie najwazniejszy. I tak jest z każdym wątkiem na tym forum - mimo iż jedni pytają to inni nie piszą dokładnie odpowiedzi. I po jasną cholerę się tak wqrzasz?... odpowiedz mi na spokojnie na 4 punkt do skasuję ten temat.
 
C

Canabis_16

Guest
TigeRM napisał:
4) Jak się zabezpieczyć przez dzikami,sarnami, królikami i innymi -ami? bo tego sporo tam widzałem.

Na okoła spota możesz wysypać np proszek do prania albo inną chemie... Albo koła krzaczka połarzyć troche swoich włosów z głowy.... Albo na listek roślinki dać troche krwi.... Na forum jest takich informacji od ChÓjaa.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół