nasiona marihuany

Kilka pytań

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Aris

Guest
Siema :queen:
Uprawa outdoor
1.Czy mógł bym przez pierwszy miesiąc trzymać swoje roślinki w domowym zaciszu w doniczce Jiffy-Pot to taka ze sprasowanej ziemi torfowej i po osiągnięciu przez nią odpowiedniej wielkości zakopać ją razem z doniczką na mojej miejscówce?

2.Jak często podlewać roślinkę i jaką ilością wody?

3.Czy jak będę podlewał magiczną wodą z wyciągu z pokrzyw to mogę to przedawkować i coś się stanie w moje maleństwo? :cat:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
1.Czy mógł bym przez pierwszy miesiąc trzymać swoje roślinki w domowym zaciszu w doniczce Jiffy-Pot to taka ze sprasowanej ziemi torfowej i po osiągnięciu przez nią odpowiedniej wielkości zakopać ją razem z doniczką na mojej miejscówce?
po ch*j jak jest cieplo i juz powinienes miec rosliny na dworze
Aris napisał:
2.Jak często podlewać roślinkę i jaką ilością wody?
male roslinki w upalne dni co 3 dni a jak duze beda to pokaz sie tam raz na tydzien i bedzie ok
Aris napisał:
3.Czy jak będę podlewał magiczną wodą z wyciągu z pokrzyw to mogę to przedawkować i coś się stanie w moje maleństwo?
a co to ku**a za wynalazek ? LOL. lej je woda mineralna i bedzie w porzadku ja podlewam gazowana ta mniej wiecej 1/4 litra na roslinke juz leje
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
a tak na marginesie poczytaj forum wszystko pisze trzeba tylko czytać
 
A

Aris

Guest
W tym roku nie będę jeszcze nic sadził, bo jest za późno na dobrą sprawę nawet nasionek jeszcze nie mam. Narazie znalazłem miejscówkę na przyszły sezon i dowiaduje się jak najwięcej =) To z pokrzywami było nie dawno na forum i ja też o tym słyszałem. Koleś od którego moja matula kupiła działkę podlewał takim czymś marchewkę i wyrosły mu bydlaki jak z czarnobyla :sunny:
P.S.
Czytam forum od tygodnia :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Cz4rek napisał:
a co to k****** za wynalazek ? LOL.

nie podniecaj się tak. Z pokrzyw robi się nawóz.
 
A

Aris

Guest
Wkładasz pokrzywy do wiadra z wodą trzymasz przez 2 tygodnie i tym podlewasz. Nie dostałem odpowiedzi na moje pierwsze pytanie. Co z tymi doniczkami ze sprasowanego torfu? Można je stosować?
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
lubo napisał:
to pytanie to żart, cczy ty tak na serio?
to pytanie to nie jest żart bo chyba jest różnica nawóz do korzeni, nawóz na wzrost rośliny , nawóz na kwitnienie jest pare opcji więc się nie nabijaj typie bo niema z czego niewiem to pytam to chyba proste nie?
 
G

Green

Guest
1.Czy mógł bym przez pierwszy miesiąc trzymać swoje roślinki w domowym zaciszu w doniczce Jiffy-Pot to taka ze sprasowanej ziemi torfowej i po osiągnięciu przez nią odpowiedniej wielkości zakopać ją razem z doniczką na mojej miejscówce?

jiffy nadaja sie jedynie do kilkowania i klonowanie roslin starczaj amax na tydzien a juz napenwo nie na miecha
zakopac ja razem z doniczka jak najbardziej do tego one sluza ze nie trzeba nic przesadzac tylko wkladasz jiffa do gleby

pozdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół