nasiona marihuany

Kilka pytan co do szklarni

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sleja

Guest
Mam zamiar zrobić sobie jakąś szklarnie w ustronnym miejscu i mam kilka pytań

1.Jak wysoka powinna być szklarnia jeżeli wysadze seedy
z początku kwietnia odmiany które chcemm tam posadzic to w większości sativa
2.Czy przy każdym podlewaniu mam dodawać biohumusa ?
3.W szklarni podlewa się chyba wieczorem?
4.W szklarni moge stosowac suppercropping i fim?
5.Jaka najwyższa mozliwa temperatura jest dopuszczalna w takiej szklarni dla konopii? bo wiadomo ze chyba w bardzo upalne dni drzwi od szklarni powinny być otwarte?
6. Czy ziołoo w szklarni bedzie mocniejsze albo moze dojdzie ciutke wczesniej?
7.Można obrywać stare dóże liście?
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Ad1.
jakieś 2m
Ad2.
tak.
Ad3.
to jest obojętne,ale wieczorem jest mniejsza temp. i dlatego woda paruje wolniej,i rosliny będą miaływięcej wody
Ad4.
oczywyście
Ad5.
W upały trzeba często wietrzyć
Ad6.
Rośliny w szklarni rośnie szybciej, a moc będzie przy górnych granicach
Ad7.
Nawet się powinno
 
D

delete

Guest
o widze ze trafilem dobrze ja tez mam pare pytan: dotyczacych hodowli bo mam folie(rozumiecie to cos podobnego do szklarni tylko ze nie ze szkla a z foli):
1. czy jakbym kupil nasiona early misty (przystosowane na outdoor przeciez) to moglbym posadzic te roslinki w foli?
2. jak myslicie beda normalnie rosly??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ad2. tak.

Małych roślin lepiej nie podlewać nawozem, nawet biohumusem.

Pajonk:

1. W foli może EM dojdzie, bo na out pewnie by nie dało rady. Takie to przystosowane do outdoor'a, że chyba nikomu w tamtym roku nie doszło.
2. A czemu nie ?
 
D

delete

Guest
to mowisz ze beda rosly ale czy normalnie wlasnie tak myslalem!! bo jak taka papryka rosla i pomidorce heh to czemu by krzaczki takie by nierosly tylko sa problemy tez male:D
1.musze namowic ojca do tego nakrecic go jakos ze to nie dla siebie a tylko dla zysku moze sie tez troche bac bo to jest na dzialce a w okolo inne dzialki i ludzie
2. a i trzeba by bylo zostawiac na noc otwarta folie na wakacjach
3. jak tak piszesz o early misty ze ciezko bedzie z nia to moze lepiej wybiore Holland's Hope??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Może być, ale HH nie zachwyca mocą.
 
D

delete

Guest
wiem ze niezachwyca dlatego wlasnie myslalem o Early Misty jak tak kazdy chwali ta EM ze niby jest na nasz klimat bardzo naprawde dobra a co do tej foli to przeciez ona niema takiej przenikliwosci slonca jak szklarnia tak mi sie przynajmniej wydaje bede musial porozmawiac z ojcem
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
ja uprawialem pod folia i roślinka miala bardzo ladne topki pozdrawiam ;]
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Wcześniej pisałeś że chcesz nawówić starego na uprawe, że to nie dla ciebie tylko dla zysku, z moich przeżyć z rodzicami to będzie jeszcze gorzej, najlepiej ponawijaj że to z ciekawości. A folie w lato otwieraj w dzień , a na noc zamykaj
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Pajonk zakup sobie marocx afghan albo Hollands Hope albo Purple Power pod folie <---- 100% dobrego palenia z tego wyjdzie o ile sie postarasz
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
W życiu nie HH, to nie jest dobre palenie. Radzę White Widow, spod folii wyciągniesz fajne zbiory i moc będzie nieprzeciętna.
 
X

XnX

Guest
a ja mam taki pytanie...

mam zamiar wrzucic moje pestki do wiaderek... czy powinienem w nich robic otwory na dole? nie wiem bo jesli woda ma szybko parowac to chyba nie trzeba?

Greetz!
 

wsp18

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2008
Postów
55
Buchów
0
a ja chcialem sie zapytac jak naprzyklad w indorze grapefruit ma okolo 30g plonu jakiego plonu moge sie spodziewac w optymalnych warunkach w szklarnii?? gdzies 100 g czy nwiecej?? i jak jest z marokiem bo on normalnie ma ze 100-150g

odpowie mi ktos na pytanie??/
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół