nasiona marihuany

Kilka pytan

Wyszukiwarka Forumowa:

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
Siema! zamiezam zasadzic MJ na out dor i mam kilka pytan:
1. Jezeli zakopie w ziemi doniczke to jaką powinna ona byc gleboka?
2. Jakie sa ceny ziemi ph 6-7?
3. Ile towaru moge uzyskac z jednej rozlinki?
4. Czy easy sativa to dobry wybor na outdoor w naszym klimacie?
yO peace! :king:
 

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
1. na pierwsze 2 tygodnie zwykle pojemnik po jogurciku powinien wystarczyc tak 7-8cm :)
2. 20l ziemi uniwersalnej w ogrodniczym kosztuje... 5zł :p
3. wszystko zalezy od oswietlenia i odmiany ale w in na 20g mozesz liczyc jesli nieczego nie spieprzysz
4. nie chodowałem tej odmiany ale wybrałbym cos innego np. hawaii x skunk#1 z cannabis.fr
podowdzenia
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
ale chodzi mi, ze jak na out juz jak bedzie to jak gleboko ? :p

[ Dodano: 2006-03-30, 17:38 ]
no i jeszcze jedno pytanie czy jak dolomitem wyrownuje poziom ph to on do jakiego go ph go przybliza ? tego miedzy 6-7? ile kosztuje dolomit? trzeba zaczac wczesniej wyrownywanie poziomiu przed wsadzeniem roslinki?
 

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
z ta głebokoscia to sorry nie doczytałem, przyda ci sie to:
http://www.hemp.pl/produkty.php?inf=t&prod=p86903078780099660657&w1=1&ks=kat2259078350&pks=&p=9&sz=
spytaj w dobrym ogrodniczym powinni miec tez takie coś
możesz wkopać rowno z ziemią tak zeby nic nie wystawało ani nie wchodziło za głęboko

a co do dolomitu to kosztuje 5zł 10kg wiec powinno starczyć :thumleft:
przy robieniu sadzonek wsypuje sie 1 łyżke na 1l ziemi
a gdy sadzonka jest wkopana to mozesz co jakis miesiac sypnąć pare łyżek na wierzch i podlać, powinno się ładnie przyjąć do ziemi :rendeer:

[ Dodano: 2006-03-30, 18:31 ]
wszystko pisze na forum, wystarczy troche poszukac i poczytac. powodzenia!
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
Mam jeszcze takie pytania:
1. Jesli bede trzymał miesiac roslinki (10szt) w domu to wystarczy mi box 40x50cm wysoki-60? potem beda na dworze.
2. Jakie zarowki mam kupic (10 roslinek, miesiac beda w domu, pozniej out)?
3. Kiedy mam zacząc naswietlanie, tzn jaka ma byc wyskosc roslinki i jak naswietlac?

z gory THX
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
1 zdecydowanie za mało po miesiącu roślinki będą tak duże że będą sobie przeszkadzać we wzroście

2 Jeśli tylko miesiąc i nie dalej to wystarczy 8 świetlówek 23W

3 odrazu p[o kilełku
 
P

pxr

Guest
Po co az miesiac? w domu sie trzyma 2 tyg (gora 3)... :scratch:
 

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
na 3 tygodnie wystarczyl by ci ten box
5 swietlowek philipsa sztuka 15zł w elektrycznym, innych sie nie oplaca bo maja za malo lum.
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
thx za odpowiedzi :king: :king: czyli 2 tygodnie trzymac w domu? zaczac przycinac juz w domu czy dopiero na out? :sunny: a jesli na 2 tygodnie to jakie swietlowki? one sa energo oszczedne?
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Jak na 2 tygodnie to 5 świetlówek wymienionych przez czranego5656 spoko starczy, Przycinanie hmm pewnie myślisz o FIM? Ja tam preferuję zaczać fim w 2/ 3 tygodniu życia. Oprócz FIM możesz próbować S.croppingu. Poczytaj tym

[ Dodano: 2006-04-01, 13:41 ]
albo inaczej: FIM stosowałem na 5 piętrze ;] (roślinki, nie bloku;]) :flower:
 
P

pxr

Guest
Po 2 tyg przetransportuj roslinki na spota, poczekaj pare dni az sie oswoja z nowymi warunkami... jak bedzie wszystko git mozesz FIM'owac

powodzenia :bigsmurf:
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
jeszcze 2 pytanka :rendeer:

1. Jak przesadze na out to chciałbym zasadzic w wiadrze 20L i je zakopac, wystarczy takie czy wieksze?
2. Zrobic w nim dziury?
:sunny:
 

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
20l na w pełni dorosłą rosline powinno starczyć
a co do dziur to są obowiązkowe, ja bym ich zrobił nawet mnostwo bo napewno nie zaszkodzi :)

ale pytanie po co zakopywać doniczke w ziemi, roslina out powinna sobie poradzic ze wszystkim :) nie brałes pod uwage 10 roslin razy 20litrow ziemi to potrzebujesz 200litrow ziemi? w ogrodniczym wyniesie cie to 50zł... do tego duze doniczki... ja bym sie zastanowił bo chyba sie nie opłaca
 
P

pxr

Guest
Po co Ci wiadra/donice na out? jakby byla lipa to dzida z plantami? eh juz lepiej daj worki foliowe na smieci, taniej Cie wyniesie...
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
mam duzo wiader 20L, wiec wole takie dac niz folie :king: ziemi nie bede kupowal bo wezne z lasu ziemie i kupie miernik PH i podniose PH dolomitem :rendeer: a zakopie dlatego zeby sie nie zucały w oczy a pozatym szkodniki i krety sie nie dobiarą :santa:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół