- Rejestracja
- Kwi 23, 2006
- Postów
- 67
- Buchów
- 0
nasmarowac odwlok(to co wystaje nad skore tym oddycha ) jakims tluszczem(olej;oliwa) to sam wyjdzie nawet niebedziesz wiedzial kiedy.!![]()
eh trąbią o tym za każdym razem gdy się mówi o kleszczach a ten nadal chce smarować go masłem!
NIE WOLNO!!! Zżyga ci się do środka i będziesz miał przesrane (bolelioza, zapalenie opon i inne syfy)
Ostatnia edycja:



