nasiona marihuany

Klimaty palenia

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Arti2784

Guest
Witam wszystkich miłośników marihuany :!:
Moje pytanie do was jest takie- w jakim miejscu najlepiej wam sie pali :?: Chodzi mi o klimaty bo przecierz w kazdym miejscu jest inaczej. Mi najlepiej pali sie w zime gdzies w lesie daleko od cywilizacji, te powietrze, ten smak, coś wspanialego...
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
Arti2784 napisał:
Witam wszystkich miłośników marihuany :!:
Moje pytanie do was jest takie- w jakim miejscu najlepiej wam sie pali :?: Chodzi mi o klimaty bo przecierz w kazdym miejscu jest inaczej. Mi najlepiej pali sie w zime gdzies w lesie daleko od cywilizacji, te powietrze, ten smak, coś wspanialego...
tez lubie te klimaty ;)
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja nie lubie paliś zimą Arti :p bo mi pizga w nos uszy i palce:p hehe kocham palić latem na jakiejś polance :D w lasku albo jakims innym odludnionym miejscu ;) pzodrawiam
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Wszędzie :) poprostu kocham palić :) nieważne gdzie, ważne z kim i co :D
 
A

Arti2784

Guest
battleangel napisał:
Ja nie lubie paliś zimą Arti :p bo mi pizga w nos uszy i palce:p

To sie tak ubierasz zeby bylo cieplo hehe Wyobraz sobie ze idziesz fajną ekipa wszędzie bialo, ***ie sie w bani i wpada ci do głowy myśl zeby pozjezdzac sobie na sankach :lol: Wtedy jest za***isty brecht jak ktos wjedzie gdzies w krzaki i wyłazi taki upalony, cały w śniegu hehe
 
S

Sed

Guest
Najlepiej to sie pali w szkole tam to dopiero jest faza :wink: na łonie natury w zimie też tylko jak bardzo zimno szybko faza schodzi.
 
A

Arti2784

Guest
Ja nie lubie w szkole palic bo jest troche stresujaco :( Wole palic tam gdzie mnie nikt nie przykuka 8)
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Ja w sumie mam małe doświadczenie jeśli chodzi o ilość miejscówek :D. Narazie najbardziej odpowiadało mi palenie w domu - wszystko pod nosem. Ale kiedyś chętnie wybrał bym się na sanki :D, to mysi być coś :lol:
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
heheh Arti :D masz racje z tymi sankami to musi byc dobra faza =D
 
K

kathrine75

Guest
heh:DGdzie sie mi najlepiej pali??!!jak kiedys z klasa bylam na wycieczce w sumie pojechalismy nad jeziorko na ognisko,to z kolezanka wypozyczylysmy lodke :pno i wtedy bardzo mi sie podobalo:)tak nam czas szybko zlecial ze plywalysmy 2 godziny: :p :p ale teraz jak jest tak zimno to pale w kanciapie:)
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
nie ma to jak skoptać się na jakiejeś imprezce gdzie jest dobra muzyka i ostre światała , można ostro wtedy przyfazowć . :flower:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół