nasiona marihuany

klonowac w fazie kwitnienia ??

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Mam taki problem moja maria puscila z gory kwiat maluski a ja chcial bym z niej wyciagnac chocairz ze 2 klony da radew takiej bardzo poczatkowej fazie kwitnienia czy raczej jej nie ruszac ??:p
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
daj jej reveg i wtedy obetnij klony
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Nie musisz!!!! Ja brałem klony z rośliny, które była bodajże 4 tyg. na flo i klony ukorzeniałem pod 12/12 fotoperiodem. Z 3 klonów (ukorzeniane w wodzie) zostały 2 bo jeden zgnił.
Jeden z nich obecnie wygląda tak (0000h vega!!!)
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Mnie też opieprzali:
Klonować pod 12/12??? Poje***ło Cię?? Zrób osobny box...
A to wszystko Bull Shit... niby miało się klonować dlugo a juz po 2-3 tygodniach miałem korzonki... później do ziemi i pod przykryciem 1 tydzień, żeby się wzmocniły... i heja :D
 
G

Green

Guest
Mnie też opieprzali:
Klonować pod 12/12??? Poje***ło Cię?? Zrób osobny box...
A to wszystko Bull Shit... niby miało się klonować dlugo a juz po 2-3 tygodniach miałem korzonki... później do ziemi i pod przykryciem 1 tydzień, żeby się wzmocniły... i heja

no i to mi sie podoba teraz wiesz ze tak sie da niema to jak samemu cos sprawdzic a nie sluchac glupot teoretykow
pozdr.
 
P

predator

Guest
Też robie pierwszego klona wiecie spróbuje połoczyć schroma z White widow tylko nie wiem jeszcze jak sie to dokładnie robie :thumright:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
chodziło z revegiem o to że liście odrosną i można będzie ściąć nowe klony
 
S

SOLARR

Guest
Obecnie mam to samo -kwitnące klony pobrane od rośliny po 2 tygogniach na 12/12h.
Klony w wodzie ,a kwitną tak jak dawcy -jeszcze nie ma korzonków .Pozdrawiam.
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
Tak z ciekawości zapytam - nie lepiej wsadzić w ukorzeniacz i do ziemi ? Do tego można część łodygi która wyladuje w ziemi naciąć na 4 ;-).
To tak ode mnie - sam taką metodę stosuję - na mj podziałała na 100 % na salvi już coś koło 80 % sadzonek się ukorzenia.
peace.
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
@lubo - odwracasz łodyge(liście do dołu), robisz nacięcie w kształcie krzyża na głębokość 2-5 mm - zależnie od roślinki. Następnie maczasz tę część łodygi w ukorzeniaczu i do ziemi, ewentualnie można to samo zrobić tylko, że z wodą - aczkolwiek ja nie próbowałem ;-).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół