nasiona marihuany

Klonowanie LR"a

Wyszukiwarka Forumowa:

MrGanja

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
28
Buchów
0
Witam mam pytanko czy sklonowanie Lr jest wogole mozliwe? ktos na forum outdoor dawal foto chyba klona o ile dobrze pamietam Prosze o pomoc.Pozdro
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
hmm raczej nie jest mozliwe gdyz lowryder nie ma odgałęzien, ale jak trafisz na jakiegos mutanta genetycznego to mozliwe jak ktos kiedys pisal ze ktos z LR wyciagnal 70g, trzeba próbować :king: :salut:

[ Dodano: 2006-04-10, 10:25 ]
Najwyzej spie****isz rosline :farao: :farao: a tego raczej bys nie chcial
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
depres15 napisał:
hmm raczej nie jest mozliwe gdyz lowryder nie ma odgałęzien,
co ty się porozumiewasz w ogóle? :)

swojego LR-a położyłem (LST) i miał sporo odgałęzień co prawda bardzo wolno rosły i zanim nadadzą się do klonowania to roślina skończy kwitnąć :).

Manipulacja światłem i niech się odrosty troche powyciągają, myślę, ze to załatwi sprawę.

Jest też nikła szansa na reveg LR-a wówczas puści odrosty skąd tylko będzie mógł potem klonujesz ile wlezie :). Prawdopodobnie klony również dadzą się revegować jak matka
to taki sposób na plantacje LR-a pod siatke - wieloletnią :D.
 

eye

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2006
Postów
179
Buchów
2
tak też tak myślę jak .::ARKAN::., dodaj na boki światła to odgałęźienia będą lepiej się rozwijały:D pozdro@!!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
.::ARKAN::., ty mowiles ze revegowales LR. Jak?
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Czasem udaje sie zrewegowac LR choc nie zawsze nie jest to spowodowane zmianami w cyklu oswietleniowym bo jak wiadomo LR jest foto obojetny ale wielkim stresem jaki roslina przechodzi przez zbiory
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
rzekomo temp. jest bardzo ważna
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
najpierw po prostu zmieniłem brzydalom foto spowrotem na veg na 24/0 tylko pod kompaktami.

Jeden po zbiorach zdechł odrazu, drugi dopiero po jakimś czasie - zostały dwa z których zauważyłem nowe liście ale również zaczęły usychać.

Szukałem mnóstwo informacji nic praktycznie nie znalazłem ale ! na zagranicznych forach parę osób też revegowało LRy z powodzeniem ale nie w Soil :).

Kumpel ma małą hydroponike, pożyczyłem jedną wanienkę ale bez osprzętu (czyli sam musiałem 2 razy dziennie podnosić poziom sub. odżywczych) i nawozy do hydroponiki z hemp (musiałem mu za to all dać pare pestek :) ). Wyjąłem pozostałe rośliny dokładnie przemyłem korzenie (odziwo nic nie uszkodziłem, ale wyjmowałem je z godzine) i wpakowałem do wanienki. Przez tydzień nic sie nie działo, nowe listki nie rozwijały się ale tez nie usychała potem ruszyła w góre i nowe liście.
Jak już wypuściła 2 nowe łodygi postanowiłem je wsadzić do Ziemi (musiałem oddać wanne :sunny: ) i znowu zastopowała na 3 dni i już rośnie z tego co widze na zdjątkach hehe. Ale podobno da się revegować w ziemi ;-/
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
niby ja teraz swoj shicik kolonuje noi dziwnie sie zachowue bo dziwny jest
dzis rano patrze trup jakby bez wody byl ale mil wode dalem go na balko nalem wody nie odzyl teaz wrocil do normanlnosci pod hpsem
dziwny stwor
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Albo ty cos niekumasz albo ja , tak wogóle to co ma manipulacja foto do LRa?
Ty :)

Chodziło tutaj tylko o to aby podnieść lampe wyżej żeby dostały nieco mniej światła odrosty się powyciągają i będą odpowiednie do fimowania i innych szaleństw :p

Źle się wyraziłem , nie pełnym zdaniem... zmęczenie :p
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Fajnie że ci sie udało, można z ciebie brać przykład i robić tak jak ty :thumright:

Wypowiem sie jak pewnien polityk ---- " nie mówię nie, ale też nie zaprzeczam " :thumleft:
 
R

Rider

Guest
.::ARKAN::. napisał:
Cytat:
Albo ty cos niekumasz albo ja , tak wogóle to co ma manipulacja foto do LRa?
Ty

Chodziło tutaj tylko o to aby podnieść lampe wyżej żeby dostały nieco mniej światła odrosty się powyciągają i będą odpowiednie do fimowania i innych szaleństw

Źle się wyraziłem , nie pełnym zdaniem... zmęczenie
Moze to nie twoje zmecznie tylko mój wczesniejszy stan upojenia :sunny:
bobsk8 napisał:
" nie mówię nie, ale też nie zaprzeczam "
O mówi "nie mówie tak , ale tez niezaprzeczam" ;]
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
no coś takiego mówi, dzienx za poprawke URBAN :thumright: , a jedno jest też hasło " NIE CHCEM, ALE MUSZEM " dobra nie robie już offtopa

POZDRO URBI :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół