nasiona marihuany

klony mi padają

Wyszukiwarka Forumowa:

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
mam problem bo wsadziłem klony szczytów do ziemi i po 5 dniach zaczeły się ładnie rozwijać a na 6 dzień zaczynają słabnąć czego to jest przyczyna i co z tym zrobić odmiany to passion1 i EB
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
odmiany to nie passion#1 i eb bo przeciez zadnego p#1 nie fim-owalismy wiec jak mogły sie znalesc sa trzy eb bo jeden padł tzn. uschnał moze!! Ale mysle edson ze dam rade je podratowac jak nie to mamy czas na klony jeszcze ich whuj bedzie hehe to jest przynajmniej pocieszajace!!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
mała wilgotność, za małe klony, przyczyn może być wiele
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
mała wilgotnosc to raczej nie starałem sie jak najwiecej zraszac a co do zamałych klonow to i moja mama jest przekonana ze to tego wina trudno człowiek uczy sie na bledach na nastepny raz bedziemy brac wieksze!!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ja robiłem ten sam błąd, dziwiłem się, czemu zdychały mi klony. Bierz takie co najmniej 5cm
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
o kur** stary to moje miały bo 2 max.2,5 cm wiec wcale sie nie dziwie dlaczego sie nie przyjmują!!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
no moje miały po tyle i zawsze po 2-3 dniach padały. Jak robisz (robicie?) FIM to zróbcie go 1 piętro niżej, wtedy klon będzie większy i się przyjmie. JA zrobiłem FIM jednej ES, potem wrzuciłem ją do boksa, okazała się babką, klon ukorzenił się już i teraz oporowo będę go trzymał na vegu jako matkę i dalej robił z niej żeńskie klony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół