nasiona marihuany

Klony prosto w coco experyment ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209
Hej wam
W sobotę zrobiłem klony stardawg I do si dos of flavours
Różnica miedzy klonami ktore robilem wczesniej jest taka ze wsadzilem je prosto w coco .
Dla czego tak ....bo lubie eksperymentowac .
Dzis jest poniedzialek a klony stoją i maja sie dobrze .
Zobaczymy jak bedzie dalej

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Gitara, u siebie zrobiłem tak samo. Na godzinkę do wody z Supervitem i Katana Rootsem i do kubeczka z coco. Ruszył w tydzień-dwa.
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
a roślina-matka w jakim stadium rozwoju była gdy pobierałeś klony?
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Czy czynisz już przygotowania na tegoroczny OUT ?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,629
Buchów
7,196
Odznaki
11
Coco jest jalowe, dawales tam cos? Z moich obserwacji wynika ze z glodu zdychaja normalnie, zbudowalem DWC specjalnie klonom i probowalem dwa razy, po tygodniu zaczynaja zolknac i jest co raz gorzej mimo to ze zaczynaly juz puszczac korzenie, fakt ze zaglonilo sie troche pod koniec ale to ch*j i tak nie bylo co zbierac, za drugim razem woda wymieniana specjalnie co dwa dni 30l i napowietrzane non stop i to samo, tydzien i zaczyna byc juz problem...

W zwyklym pojemniku z woda tez probowalem i tez zolkly... U mnie medium tez bylo jalowe bo bez dodatkow tylko clonex i woda bo nie mialem nic do hydro sama organika u mnie, tera pobralem 9 klonow jak cialem na benka -> clonex -> lightmix plagronu i dzisiaj 9 dzien i wydaje sie ze moze sie tym razem udac chociaz ciachniete przy samej dupie ze tak powiem, poszedl hormon do gleby i do propagatorka hehe :D i tak by poszly w kompost, miejsce jest trzeba probowac :)

Tak se pomyslalem ze moglem calmaga zapodac i tak gorzej bym nie zrobil najwyzej zywot by sie skrocil hehe :D Tak patrze teraz ze jednak nadaje sie do hydroponiki...
Poczekajmy na wypowiedz kogos ogarnietego w tym temacie bo tez jestem ciekawy, teoretycznie problem mamy podobny z tym ze tu coco a ja woda...

Podrzucam zdjecia klonow pierwsze zdjecie jak wrzucalem, drugie 7 dni pozniej ale do dzisiaj nic sie nie zmienilo czyli idzie gitara, tak mi sie wydaje hehe :) Jeszcze tydzien mysle i ruszą, na razie siedza z paprykami w propagatorku pod ledem 6500k pozdro ekipa zapraszam do dyskusji :)

3608ffe42cd893d72.jpg


gxjmo7.jpg
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209
Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Czy czynisz już przygotowania na tegoroczny OUT ?
Niestety nie ... poprostu robiłem klony do growboxa jak zawsze a przy okazji właśnie tak .
Idea była taka żeby ograniczyć im stresu przesadzaniem .
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209

Po podlaniu z A i B oraz rootex dziewczyny po nocy trochę odżyły.
Co do odpowiedzi kolegi Tentyptakma to oczywiście zachowałem wszystkie wymogi higieny oraz zrobiłem dziurkę w koko zanim włożyłem klony .
Moim zdaniem powód ich żółkniecia jest taki że koko jest totalnie jalowym medium .
Zobaczymy jak będzie....dzis Niedziela i daje im czas do czwartku na porządne ukorzenienie w przeciwnym razie utylizacja .
 
U

Usunięty 81741

Guest

Po podlaniu z A i B oraz rootex dziewczyny po nocy trochę odżyły.
Co do odpowiedzi kolegi Tentyptakma to oczywiście zachowałem wszystkie wymogi higieny oraz zrobiłem dziurkę w koko zanim włożyłem klony .
Moim zdaniem powód ich żółkniecia jest taki że koko jest totalnie jalowym medium .
Zobaczymy jak będzie....dzis Niedziela i daje im czas do czwartku na porządne ukorzenienie w przeciwnym razie utylizacja .
Kostki z wełny też są jałowe, może chodzi o biomasę, która jak piszą w tym artykule, powinna być jak najmniejsza. Poza tym wspomina o tym że temp. przy korzeniach też powinna być nieco wyższa w przedziale 25-26 stopni.
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Jak mocne masz tam światło ?
Jak ostatnio klony robiułem to miałem minimalne zimne oświetlenie.
Wtedy nie zachodzi tyle procesów wujadających z roślin w roślinie.
Chodz jak sam próbowalem w jalowym podłożu to ukożeniło ni się tak z 33% tj. 2/6 reszta padła.
Tyle tylko, że odnóżki były takie max 5cm tak też tym bym się nie kierował. No i mocne światło tam do nich docierało ;/ Taki to mały eksperyment wtedy robiłem :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół