nasiona marihuany

Klony prosto w coco experyment ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Kostki z wełny też są jałowe,
Ale nikt nie poleca ukorzeniać w kostkach zamoczonych w samej wodzie.
Ja próbowałem różnych metod i najlepiej mi szło jak zalewałem 1.3-1.5 ec i stosunkowo niskim ph 5/6-5.7. Na samej wodzie szło słabo, szybko odpuściłem. ch*j z tym jak klony pobrane tylko żeby genetykę utrzymać ale jak ma być z nich produkcja to muszą być zdrowe i dobrze ukorzenione.
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,963
Odznaki
11
@Smieszek420 No i temat rozwiazany, troche czytalem o klonach i nie doczytalem sie tego jakos hehe, nawet w poradniku DWC klonerka z ktorego czerpalem informacje nie bylo o tym wzmianki :D Czyli moje obserwacje byly trafne heh :D Szkoda troche tych klonow bo pheno bylo fajne szybkie i mocne a topki twarde od samego dolu do gory :D ale matka zyje chociaz zostala przelaczona niedawno na flo, czasu szkoda tylko i zachodu :) Moze pobiore z kwitnacych i sproboje znowu pozdrawiam ekipe :)
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Potwierdzam wpis kolegi TypaCoTezTakMa welna tez jest jałowa. Sam moczę w proszki do ukorzenienia i wrzucam do waty na samej wodzie, ale pod inkubatorem mam matę grzewcza ktora przy zamkniętej pokrywie daje temp w środku 27-29 stopni i 98-99rh
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209

Po dwóch tyg jak widac korzenie są ale tylko u połowy....moim zdaniem zbyt niska temperatura u podstawy i za duża wilgotność w korzeniach utrzymywałem.
Jak będę miał okazję zrobię je w ten sam sposób znów tylko eliminując te dwa w/w moim zdaniem błędy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół