akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

Klony u Kasteta 21szt w 1.44

Wyszukiwarka Forumowa:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
1,281
Buchów
3,102
4 kolejne klony frozen ścięte
Fotki chyba z 3 szt

1000019667.jpg

1000019666.jpg

1000019672.jpg

1000019668.jpg

1000019665.jpg

1000019669.jpg

1000019673.jpg

1000019670.jpg

1000019671.jpg


Szronu jest sporo, pachną delikatnie owocowo.
Planuje wycisnąć z nich trochę rosinu.

Ps wybaczcie jakość zdjęć, postaram sie załatwić lepszy kalkulator na następną sesję....
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
1,281
Buchów
3,102
Zapomniałem się z Wami podzielić moim sposobem na odzyskiwanie żywicy z rękawiczek gumowych.
Po trymowaniu żywice z rękawiczek przyklejam do kawałka szyby , dobrze się łapie szkła jak jest rozgrzaną jeszcze na rękach.

Po ostygnięciu ścinam warstwę żywicy z szyby ostrym nożem.

Zaraz idę na jointa z tym wkładem pozdro!
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
1,281
Buchów
3,102
Próbowałem z mrożeniem i nie idzie tak łatwo jak z szybą.
Pewnie zależy od rodzaju rękawiczek, ja mam nitrylowe akurat.
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół