nasiona marihuany

KOKOS A ZIEMIA ??

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Po namowach swojego dostawcy przerzuciłem sie z ziemi na kokos. Koleś zbiera od 8 uncji z drzewka i minimum kilo z 3600W. Nie wiem nic o sadzeniu w kokosie i mam kilka pytań. Wpierw przedstawie jakie nawozy i w jakich proporcjach leje kolega.

Uzywa
Vitalink A i B, Rhizotonic, Boomastic, Ripen, PK 13/14

Daje nawozy w kazdym podlaniu. Szykuje sobie 100L wody, wlewa 320ml A i 320ml B, 80ml Rhizo i tym podlewa przez caly weg, Kazde jedno podlanie z banka 100L z nawozami. Na FLO od 3tyg kolejno: 2tyg PK13/14 (80-->160ml) Kolejne 2 tyg Boommastic (80-->160ml), nastepne 2tyg Ripen (0.5L na 100L) i potem woda do konca.


Te dawki sa olbrzymie, zdecydowanie wieksze niz zaleca producent, nie robi zadnych przerw od nawozów, nie mierzy PH, nic mu nie pali, wszystko wychodzi piekne, duze i mocne...


Zastosowalem jego proporcje w 6 dniu zycia roslinek i juz listki popalone.

Co robic?? Jak podlewać ?? Z jaką czestotliwoscią i w jakich proporcjach podlewacie rosliny w Kokosie ??? Zawsze lałem PK13/14 tak jak zaleca producent, jedynie przez tydzien czasu, kolega leje przez całe 2tyg. Zalezy mi przede wszystkim by wiecej zbierac niz uncja z krzaka. Zmieniłem donice na 32L.
 
U

Usunięty 81741

Guest
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół