nasiona marihuany

Kolejne podejście do Regów pod HPSem 1,44 m2 --> Meathead x Masscrack, Meathead @Bortek | Purple Maroc x Guava IX Josh D. @Gnomesgarden

  • Autor wątku Usunięty 80839
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 80839

Guest
Siemka!
Dzisiaj zauważyłem na jednym plancie Meathead ciekawe zjawisko. Ja osobiście spotkałem się z takim przypadkiem pierwszy raz. Rozchodzi się o to, że po ucięciu stożka wzrostu (toppingu), miejsce się zagoiło i dalej sobie rośnie ten "główny" szczyt. Miał ktoś z Was podobny przypadek? Czy to zwyczajnie oznacza dobre geny i ogólny wigor rośliny? Dodam jeszcze, że plant miał z początku trochę zmutowane liście, ale rośnie prawie najlepiej z całej grupy. Co o tym sądzicie?

3majcie foty poglądowe sytuacji :)









Pozdrówki dla obserwujących temat!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 30

Dzisiaj w obu namiotach poszedł oprysk na szkodniki. Stężenie 10 ml/1,3 litra wody. Mam zamiar powtarzać je teraz co tydzień. Opakowanie starczy mi jeszcze na cztery użycia. FP od wczoraj 12/12 Wkręcona jest żarówa GiB Pure Bloom Spectrum 600W, zredukowana na 450W.



 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Masz jakieś dłuższe doświadczenia z tym preparatem do oprysku?

Spoko to wszystko wygląda, ciekawe ile z tego będzie femek.

PozdrO!
 
U

Usunięty 80839

Guest
Pierwszy raz go zastosowałem. Zauważyłem plamy na liściach na dwóch roślinach i postanowiłem działać. Preparat jest w formie zielonego olejku i pachnie cytrusowo. Co do skuteczności to się okaże. Na pewno lepsze to niż patrzenie się i nic nie robienie :)
 
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 33

Witam!
Planty w 0,64 powoli zaczęły się określać (wcześniej zmieniony FP). Dzisiaj odpadł pierwszy męszczak. W większym boxie wygoliłem dziś doły ze zbędnych odrostów i "wiatraków". Dwie sztuki z przodu były trochę "pijane" po ostatnim oprysku. Chyba za duże stężenie było dla nich. Ogólnie były przesadzane jako ostatnie, ale słabo coś odbiły jak narazie. Reszta po oprysku bezproblemowo i rośnie elegancko. Rośliny póki co są niskie, ale krępe i rozkrzaczone. Pewnie jeszcze trochę wystrzelą w najbliższym tygodniu indukcji.
Oby było jak najwięcej kobit.







Do następnego!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 38

Witam!

W namiocie zostało 13 roślin a jeszcze nie wszystkie się określiły.
Niestety odpadło kilka najdorodniejszych plantów.
Z Gnomowych nasion została tylko jedna roślina :jprd:
Przyznam szczerze, że zniechęciłem się do regów.
Następne projekty polecą na pewno same femki.

Tak poza tym zrobiłem dzisiaj drugi oprysk przeciwko szkodnikom (po tygodniu przerwy).
Tym razem zastosowałem mniejszą dawkę preparatu (5 ml).
Do roztworu dodałem płaską łyżeczkę siarczanu magnezu.
Mam nadzieję, że nie zaszkodzi roślinom taki autorski mix...
FP 12/12
HPS ustawiony na 500w.

3majcie foty:

Przed opryskiem




Po oprysku




Do następnego!
 
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 41

Wszystkie planty zaindukowały. Ostatecznie zostało 13 damskich roślin, które rosną w 11-stu donicach :)
Niestety plant z posta nr. 17, którym się kiedyś "chwaliłem" też okazał się być męski.
Trzeba przyznać Bortek, że nawet męszczaki z Twoich nasion prezentują się świetnie.
Długo wyglądały jakby miały być kobietami, ale niestety w końcu wywaliły jajca.
Zdania nie zmieniłem, następny projekt albo nawet dwa polecę tylko na feminizowanych.

Zostały:
7 x Meathead x Masscrack
5 x Meathead
1 x Purple Maroc x Guava IX Josh D. REG lub Sugar Breath FEM




Do następnego!
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Odobraziles sie juz na regi? Ja sie zafascynowalem po raz kolejny
 
U

Usunięty 80839

Guest
W sumie będzie kilka fajnych sztuk i parę karzełków się zapowiada, ale jestem zadowolony z grow. Z regami nie pogniewam się tak całkowicie.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemasz ,a masz tego Pm x ( joshd x guava ) paliłem to ustrojstwo i ci powiem że mocna kanapa jak na outową odmiankę widać że og kush z stardawgiem podkrecili ją troszkę na duży plus
 
U

Usunięty 80839

Guest
siemasz ,a masz tego Pm x ( joshd x guava ) paliłem to ustrojstwo i ci powiem że mocna kanapa jak na outową odmiankę widać że og kush z stardawgiem podkrecili ją troszkę na duży plus

Została mi jedna panna od Gnomów i dopiero się okaże czy to będzie Purple Maroc czy jednak Sugar Breath od Humboldt...
Tak poza tym zutylizowałem wczoraj najsłabszego karzełka więc pozostało 12 roślin na placu boju. Jeden Meathead strasznie pożółkł przez ostatnie dni. Albo plant zrobił się tak głodny albo jest największą ofiarą przędziorków... Inna M&M dla odmiany ma trochę powykręcane liście po ostatnim oprysku. Wczoraj do podlewania użyłem pierwszy raz w tym grow nawóz na flo AN Bloom w pełnej dawce (4 ml/litr) + supervit.

Fota z dzisiaj (47 dzień projektu)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół