nasiona marihuany

Kolejny gruby forumowy out Rolnika

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
hehe jak zawsze na jesień będziesz miał konkretny zapie**** :) Wygląda to dobrze jak narazie
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema. Czas cos pokazać, na tym spocie ostatnie panny trafiły w miejsca docelowe. Dostały oprysk z tytanitu i florovitu. Pozatym przyrost wzrostu min. 100%przez tydzień więc nie ma co narzekać... Oby jakiś deszcz popadał heh. Nie zamulam łapcie kilka fot







 
Ostatnia edycja:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema. Czas na upa! Na spocie panny idą aż miło od ostatniego razu wystrzeliły dość mocno, widać które są młodsze o 3 tyg. Ale jeszcze trochę i się wszystkie wyrównają. Oczywiście automaty w sporej części zaskoczyły więc teraz +70%jeszcze podrosną. Oprysk zapodany i do następnej wizyty hehe nie zamulam czas na foty.
Od lewej Biddy Early #2 i z prawej critical fast

Tu kilka auto od biogenetic również od lewej
Bubba Kush
Gorilla Cookies
Big Devil #2
Bruce Banner
Lemon Zkittlez

Bruce od Pana pestki

Gnomowe super skunki

Jest i troszkę smaczków od deuter i jak zawsze mocne geny

Babciowe automaty również rosną hehe

Resztę będę podpisywał w kolejnych upach, jest tego tyle więc powoli każdy zobaczy swoje kobitki.
Pozdrawiam i do następnego!!
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Najlepsze przyrosty przed nami :) masz tego troche więc roboty jest :) Pozdro z rezerwatu Congo :D
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema. Czas na upa z drugiego spota. Ostatnie auto wleciały w miejsca docelowe więc bez problemu zdążą dojść do końca sezonu. Panny rosną aż miło i to bez wody. Co niektóre zaskoczyły ale bez spiny gdyż jeszcze 100%urosną. Nie ma nic lepszego na oucie niż krzaki max 1,5m ? oczywiście dostały oprysk, żeby mogły dalej cieszyć moje oko. Koniec pie****enia czas na foty
Auto Mazar
Auto Gelato
Auto Gorilla Glue



Douter bodajże Magnum haze

Outdoor OG Kush
Top44 Fast
Kc33


Nepal Malawi fast Royal haze douter

Outdoor Grapefruit


OGxRP rumcajza i pestki bortka pierwsze od góry 4 rumcajza i kolejna niżej 5 bortka. Resztę która widzicie będę opisywał w późniejszych etapach gdyż mam tego sporo a chciałbym pokazać geny każdego kto mi pomógł w tym oucie ?

Mam nadzieję że się podoba. Pozdro!!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema troszkę mnie nie było, ale już nadrabiam. Dziś odwiedziłem jednego spota i jest rozpierdziel totalny. Część panien już zaskoczyła, część jeszcze się zbiera. Czekam aż geny deuter zaskoczą. Pestki bortka i rumcajza jeszcze weguja na całego. Auto standardowo zaskoczyło. Wszystko dostało oprysk z tytanit i florovitu. Nie zamulam,łapcie foty.

 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Łapcie up z drugiego spota. Tam się dzieje, sporo już ładnie kwitnie przede wszystkim wszystkie auto i większość polauto. Rozpie**** straszny i połapać się co jest co ciężko w kilku przypadkach.
Auto AK od biogenetic poszedł pod kosę jako pierwszy bo go pleśń lapala jako jedynego reszta śmiało kolejne tygodnie może puchnąć. Nie zamulam łapcie coś fotek.


Za dwa do trzech tygodni będę robił już jakąś ścinkę i każda która będę ścinał walne fotę i podpisze żebyście widzieli co czyje. Mam nadzieję że się podoba. Pozdro!!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema! Czas na jakąś aktualizacje moich poczynań. Odwiedziłem jeden spot i zastałem piękny widok. Sporo panien już kwitnie, niektóre auto musiałem potraktować nożem gdyż pleśń również daje o sobie znać. Zobaczymy jak wszystko się wyrobi czasowo. Niebawem odwiedzę drugi większy spot. Nie zamulam, łapcie foty.

Auto Gelato



Auto Super Skunk



Chees kush



99xblueberry



Auto Big Devil #2


I reszta panien



I coś z trymowania



I w ręku szczyt babciowej Amnesia xxl


Pozdrawiam! ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół