nasiona marihuany

Kolor Boxu

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Michu33

Guest
Siemka co sądzicie o boxie koloru srebrnym chromowanym. Z tego co widac ładnie odbija światło a nigdzie nieznalazłem opini na ten temat.
 
S

SOLARR

Guest
Ja też o tym nie czytałem .
Bedziesz pierwszy który ten kolor zastosuje. :queen:
To bardzo ciekawe:D
 
S

Sito

Guest
No niewiem.....chociaz z drugiej strony to prawie jak folia. Zrob tak wlanij na srebrno ten box i zobaczymy co z tego wyjdzie. Napeno bedzie odbijac swietlo ale jak dobrze to juz niewiem. Jak juz bedziesz mial chodowle to napisz jak ci roslinki rosna.
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
pomaluj box biała farbą matowa bo rozprasza swiatlo w 80% a srebrna czy aluminiunowa folia w 30-40%, najlepszym materiałem do wyłozenia boxu jest mylar lecz trudno dostepny :jocolor: :jocolor: liczy sie rospraszenie swiatla roslinka nie lubi odbijania swiatla

[ Dodano: 2006-06-08, 22:52 ]
Black >>> less than 10%
Aluminium Foil >>> 35-55%
Semi-gloss White Paint >>>55-80%
White/Black/White Film >>>70-80%
Flat White Paint >>>75-80%
Polystyrene Foam Sheeting >>>75-85%
Mylar Sheeting (either type) >>>90-92%
 

klever

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
268
Buchów
0
moim skromnym zdaniem ten pomysł jest zbyteczny..... tylko sie narażasz na koszta i eksperymenty. Pomaluj boxa na biało i będzie git ! Nawet jak byś wogle nie malował to z dobrą lampą i tak by ci roślinki rosły dobrze........ za***iście pomalowany box daje dodatkowe 20% oświetlenia, wiec niema co wymyślać z jakimiś srebrami.

Najprostrze pomysły są zawsze najlepsze - w tym wypadku biała farba matowa :) (polecam dekoral)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół