nasiona marihuany

Kolor trichomow

Wyszukiwarka Forumowa:

Guchy420

Active member
Rejestracja
Lip 26, 2021
Postów
38
Buchów
6
Siema da się z tych fotek określić jakie są trichomy? Mi się wydaje że są w większości mleczne. Ile tak jeszcze pannę przetrzymać?

 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,967
Odznaki
11
No nie wiem czy mleczne, zakup mikroskop kieszonkowy z przyblizeniem x 60 za 15 zl, zamowilbys wczoraj to w poniedzialek by byl. Pieniadz smieszny i fajna zabawka :)

Nie no, nie to ze cos, ale nie da sie na podstawie rozmazanego obrazu z tak kiepskim przyblizeniem stwierdzic czy sa przezroczyste czy mleczne :)
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Piękne mleczne.Przyjacielu ta panna jest już akurat!
Cioł bym ...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Piękne mleczne.Przyjacielu ta panna jest już akurat!
Cioł bym ...
No nie wiem czy takie mleczne na takich zdj 'rozmazanych' przezroczysty zamienia się w mleko można to również stwierdzić po sporej ilości białych włosów :> trzymaj je jeszcze o kup lepszy sprzęt!
 

Guchy420

Active member
Rejestracja
Lip 26, 2021
Postów
38
Buchów
6
No nie wiem czy takie mleczne na takich zdj 'rozmazanych' przezroczysty zamienia się w mleko można to również stwierdzić po sporej ilości białych włosów :> trzymaj je jeszcze o kup lepszy sprzęt!
Ile je tak mniej więcej przytrzymać jeszcze?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,967
Odznaki
11
Zapodaj jakas fotke calego krzaczka jak mozesz zobaczymy jak to wyglada bo ciekawy sie zrobilem :)
 

Guchy420

Active member
Rejestracja
Lip 26, 2021
Postów
38
Buchów
6
Za wiele to tu tego nie było ale zawsze cos xD przyszedl mi dzisiaj mikroskop i z tego co widzialem to trichomy byly mleczne z lekka domieszka bursztynu takze poleciala pod kose ?
Jak na pierwsza roslinke myslalem ze bedzie troche mniej, takze jestem zadowolony z efektu.
Nastepnym razem postaram sie zapewnic lepsze warunki :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół