nasiona marihuany

Kometa :(

Wyszukiwarka Forumowa:
A

abc

Guest
Witam !
Jeszcze nigdy nie paliłem prawdziwej trawy :( ale zamierzam niedługo spróbować.
Paliłem tylko sieje zerwaną z działki i ususzoną w drewnianym pudełeczku. Paliłem liście (nie wiem czy liście czy coś innego się pali - proszę o pomoc :p ) zawinięte w kartkę papieru :O.
Co do komety to jak palić z lufy rzeby jej nie wciągnąć ? Co to wogóle jest ? Jak ubić lufkę i ogólnie może coś o lufie ?
Czy sieja ma jakieś działania czy jest tylko dobra na makumbe ?
Czy makumbe można zrobić w mikrofalówce ? jak tak to jak ?

Wiem, że dużo pytań i może dla doświadczonych są głupie ale ja na prawdę tego nie wiem...

Pozdr. i z góry dzięki !!

POZDRO DLA PALACZY :)
 
S

Sed

Guest
abc napisał:
Paliłem liście (nie wiem czy liście czy coś innego się pali - proszę o pomoc ) zawinięte w kartkę papieru :O.
Liści zazwyczaj się nie pali ponieważ mają słabą moc narkotyczną pali się kwiatostany.
abc napisał:
Co do komety to jak palić z lufy rzeby jej nie wciągnąć ?
Możesz zastosować sprężynke od długodisu wsadzasz w lufe i nie powinieneś już ściągnąć żadnej komety.
abc napisał:
Co to wogóle jest
Hmm. jak by ci to wytlumaczyć to jes palący się popiół pod koniec palenie i iak zabardzo ciągniesz wpada ci do ust to jes bardzo nieprzyjemne :wink:
abc napisał:
Czy sieja ma jakieś działania czy jest tylko dobra na makumbe ?
Nie ma zbyt dużego działanie narkotycznego :wink:
abc napisał:
Czy makumbe można zrobić w mikrofalówce ? jak tak to jak ?
Raczej nie poszukaj na forum tematu Makumba tam jest wszystko opisane.
 
A

abc

Guest
Dzięki :) Już mniej-więcej rozumiem. Dałem POMÓGŁ.
A ten popiół to gorący jest ? czy może wlecieć do płuc ?
Są jakieś zdjęcia sieji, a raczej tych kwiatów ? Jak wogóle sieja je posiada :alien:

Pozdr :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
abc napisał:
Są jakieś zdjęcia sieji, a raczej tych kwiatów ? Jak wogóle sieja je posiada

Sieja to normalna konopia takze posiadajaca kwiatki.

PS. Ile masz lat??
 
G

Globus

Guest
Możesz zastosować sprężynke od długodisu wsadzasz w lufe i nie powinieneś już ściągnąć żadnej komety.

ale wtedy sie gorzej opala :p
 
A

abc

Guest
THX :)
forum za wiek .... lat a rocznikowo :roll:
A jak ten kwiat wygląda ? Ile skrętów trzeba rzeby coś poczuć po siei ?

Pozdr i dzięki !
 
R

Rider

Guest
heh raczej cie nie wyzucimy :p tez zaczynalem w twojim wieku :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Wiesz... ja mam 15lat. Tak tylko pytalem z ciekawosci.

A w zwiazku z twoim mlodym wiekiem proponuje ci nie palic albo zapalic dla sprobowania i odstawic to. Rosniesz jeszcze i jezeli zaczniesz palic to po paru latach odczujesz minusy wczesnego palenia. Twoje cialo jeszcze sie rozwija, szczegolnie mozg. A marihuana jakis tam ujemny skutek ma. Kazda uzywka moze wyrzadzic szkody w organizmie, szczegolnie mlodym. Po prostu nie pal za czesto...

Troche to dziwne... ze rok starszy koles cie poucza co? :alien: Ale ja to napisalem ze wzgledu na twoje zdrowie. Ja palilem raz w zyciu prawdziwe ziele. Przezycie fantastyczne, ale to nie jest cos czym sie powinno chwalic. Zajmij sie uprawa jak ja.
 
R

Rider

Guest
BiaLy_MiS, mowi racje, jak nie wiezysz to spojz na mnie :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niewiem gdzie mozesz trzymac... ja w najblizszym czasie bede gadal ze starsza o uprawie konopii i mam nadzieje na pozwolenie.


Hudek napisał:
Powiedz, że to doświedczenie na biologie

Bez sensu jest oklamywanie rodzicow. Sami sie domysla.
 
A

abc

Guest
No starzy wiedzą co to jest i do czego służy :(
A jest jakaś strona na której napisane jest, że konopia nie nadaje się do palenia i tylko jako roślinka ozdobna ? Jak jest to pokaże starym i sobię zasadzę jakąś (inf. nie musi być prawdziwa :D )
Jak by się udało to ile rachunki za oświetlenie ?

Pozdr.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Raczej nie istnieja takei strony. Jednak mozesz przekonac ja, ze to nie takie straszne jak maluja. Ze leczy wiele chorob...

Ja nie bede gadal wogole o paleniu... ja powiem, ze to hobby. Zreszta to prawda. Palenie mnie mniej interesuje niz sama uprawa. To jest cos pieknego jak z malutkiego ziarenka wyrasta wielka, mocna roslina. Sprobuje przekonac ja, ze sama uprawa to nic zlego.

Zajmij sie microgrowingiem jak ja. Jako miejsce uprawy wybierz plastikowy kosz na smieci lub obudowe od komputera. 3 swietlowki lub spdowka 50W starczy. Ja place 3zl za miesiac :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół