nasiona marihuany

KOMPLET HPS 400W-odblyśnik do zrobienia

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
Witajcie pasjonaci. Niewiem na ile skorzystacie z tej oferty ale polecam wam szczerze.
W ofercie macie lampe HPS 400W i myślę że cena jest ok. Lampa oraz wszystkie podzespoly są nówki, sprzedawca uczciwy i towar super zapakowany !!!SPRAWDZONE!!!
Do tego wszystkiego jest nie potrzebne te lustro i można sie z facetem dogadac co do samych części, kabelki i kostki znajdziecie napewno gdzies w garażu, a odblyśnik to jest juz prosta rzecz, koszt wtedy wam wyjdzie jakieś 140zl-może nie cale. MACIE LINK I NAPISZCIE CO SĄDZICIE. POZDROWIONKA ZIELARZE. BLANCIK
http://www.allegro.pl/item115427199_lampa_sodowa_wls_400w_nowa_tanio_polecam_.html
 

sianoo

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2006
Postów
35
Buchów
1
no fajny hps'ik ale nie mam tyle kasy szkoda ze koles ma tylko 1 sztuke :pl:
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Ciekawe blancik, jak on jest od Ciebie to może poręczysz i da mi ją w kredo ,a jak wychoduje i sprzedam zioło to mu oddam mamone :sunny:
 
B

blancik

Guest
kikijones napisał:
Ciekawe blancik, jak on jest od Ciebie to może poręczysz i da mi ją w kredo ,a jak wychoduje i sprzedam zioło to mu oddam mamone :sunny:

Niestety gość nie jest odemnie i nieznam go, poprostu wyczailem to i ze wszystkich ofert jakie wyczytalem w necie ta mi najbardziej przypadla do gustu. CENA!!! warto uzbierac!!!
Bo naprzyklad podobne tylko z odblyśnikiem (400W) są po minimum 300zl a 140zl to różnica bo jak kupisz blache na odblyśnik to zaplacisz jakieś 15 zeta!!! i w tym momencie masz HPS 400W z twoim odblyśnikiem za 155zl i calość nówka!
Pozdrowionka

[ Dodano: 2006-05-02, 21:32 ]
sianoo napisał:
no fajny hps'ik ale nie mam tyle kasy szkoda ze koles ma tylko 1 sztuke :pl:

z tego co mi wiadomo to gosc ma sztuk ile chcesz, on sam sklada. warto uzbierać bo to nie dużo, ale tez nie tanio, no ale zależy zawsze do czego, lub do jakiej ilości potrzebna jest taka lampka
 
G

golota23

Guest
Lampa HPS

Jasne, i za free tak nas namawiasz do kupna i typa polubiłes bo ma np fajny nik na allegro i go reklamujesz :]
 
S

SOLARR

Guest
Ale ta lampa ma g...niany odbłysnik.
W sumie lepszy taki jak zaden,ale coś takiego to nieporozumienie.
IMHO oczywiscie.
Pozdrawiam.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
no odbłyśnik średni :) dzisiaj kupiłem komplet HPS 400W z Philips Son-T Pro i dzizes.. ale to daje światła. Odbłyśnik taki sam jak z Latarni koszt : Lampa, układ kable itp etc. 130 zeta odbłyśnik 8 zł :).

Do teraz montowałem w piwnicy coby się wszystko qpy trzymało, jutro jeszcze szybka i będzie wypas.
 
B

blancik

Guest
Jeszcze raz szczerze pisze że nieznam gościa, odblysnik napewno jest w stu procentach do d......y, mialem tylko na mysli osprzet bez tego odblysnika :joker:
 

prass25

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
11
Buchów
0
faktycznie tanio, mnie powiedzieli w hurtowni w krakowie że chcą za samą żarówkę 140 zł nie wspomnę o stateczniku za który chcieli 120 zł, a z tym kolesiem mozna sie dogadać i mówił że ma jeszcze 4 takie
 
B

blancik

Guest
prass25 napisał:
faktycznie tanio, mnie powiedzieli w hurtowni w krakowie że chcą za samą żarówkę 140 zł nie wspomnę o stateczniku za który chcieli 120 zł, a z tym kolesiem mozna sie dogadać i mówił że ma jeszcze 4 takie

caly czas patrze i oglądam jakieś oferty w necie i tez mi sie wydaje tanio, dogadaj sie z facetem o sam osprzet bez tego lustra, bo to lustro jest nic niewarte, odblyśnik zrobisz z bialej blachy za jakies 15 zeta i masz wszystko nowke
Pozdro
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
blancik, ty poprostu cos z tym masz... smiac mi sie chce jak wiedze ze nakrencasz wszystkich jak w telezakupach lepiej by było jak bys powiedział ze np znasz kolesia i proslił ciebie zebys nas nakrecił ale hps jest wart zakupu nieopłaca sie kłamac
 
B

blancik

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
blancik, ty poprostu cos z tym masz... smiac mi sie chce jak wiedze ze nakrencasz wszystkich jak w telezakupach lepiej by było jak bys powiedział ze np znasz kolesia i proslił ciebie zebys nas nakrecił ale hps jest wart zakupu nieopłaca sie kłamac

i widzisz :pl: a wy wciąż to samo, nieznam gościa i raczej go nie będę znal, kupilem od niego i poprostu polecilem na forum bo za tę cene do dzisiaj nic nie znalazlem co by bylo calkowicie nowe, 400W i z żarówką philipsa
Nie chcecie to nie bierzcie, przecież i tak każdy decyduje sam za siebie, i caly czas jestem przekonany że dobrze zrobilem polecając gościa bo ma dość tanio za nówkę osprzęt.
:joker: :queen:
Pozdro!!!
i już nie piszcie, tylko szukajcie, a może ktoś znajdzie coś jeszcze tańszego i wrzuci na forum żeby każdy zainteresowany kupnem czegoś takiego mógl luknąć i może nawet skorzystać z jakiejś ciekawej oferty
ELOOOOO.....................................
 
A

ania22x2

Guest
dziś zamówiłam sobie jednego... i koleś mówił że chyba jeszcze cztery Jemu zostały i już ma złożone więc nie będzie rozkładał na części a faktycznie tanio...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół