nasiona marihuany

KOMPLETNY DRAMAT

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TysonKSC

Guest
Witam wszystkich

Dziś stał sie dramat po otrzymaniu 3 pieknych roślinek...najpier były w ciemności przez 4 dni a wczoraj o 15 włożyłem je do boxa (wymairy h=150 a=75 b=100 [cm] ) posiadam lampy 600Watt i 400Watt (jedyne czym sie moge pochwalić)...koło 23 wczoraj wpadłem na miejscówke i otworzyłem boxa------->szok usmażyłęm je...co mam robić??....zwiędło...cały box jest wyłożony aluminium....myślałem ze tem. jest za niska i włączyłem grzejnik:( niestety wiaraczek nie dał rady:( rośliny są mocne dostałem je od ziomka który miał okropny przypal z psiarnąi obiecałem mu ze wszystko bdzie git...z***ałm??na maxa?czy juz nic nie da sie zrobić?...łodygii sa drewniane mocne...musze i tak przyciać szczyty bo boks jest za mały...pomożcie co mam robić?czy juz wogole jest kompletyny dramat?

Z góry dzieki za odpowiedzii....jezeli nic sie nie da zrobic to mam 2 lampy do sprzdnia ale nie wybacze sobie ich śmierci:(( :|
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
wez termometr i daj na szc zty rosliny..temperatura max na szczytach 30st...pozasytym wentylatory dobre musicie miec jak macie takie lampy...dwa lazienkowe beda w sam raz...jeden od ok 25zl

w ogole ajk mogles grzejnik wlaczyc przy takich hpsach?

zalozyłes dwa takie same tematy jeden idzie do kasacji
 
T

TysonKSC

Guest
a czy moge ja przyciąć czy z przycietycej łodygi coś wyrośnie? wiem dałem w du*e ale musze to naprawić sądzis Koyot ze jest sznasa na powrót królowej?

[ Dodano: 2006-01-03, 01:34 ]
Czy wogole jest jeszcze sens??one sa ushniete na maxa....jak biore listka do reki do kruszy sie na pył odrazu
 
S

Sed

Guest
TysonKSC napisał:
a czy moge ja przyciąć czy z przycietycej łodygi coś wyrośnie? wiem dałem w du*e ale musze to naprawić sądzis Koyot ze jest sznasa na powrót królowej?
Lipa z samej lodygi nic ci nie wyrośnie.
TysonKSC napisał:
Czy wogole jest jeszcze sens??one sa ushniete na maxa....jak biore listka do reki do kruszy sie na pył odrazu
Skoro tak mówisz chyba odeszły :( musisz się z tym pogodzić,
 

Kummeraz

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
39
Buchów
0
Ja chetnie kupie lampe 400W :D tylko jeszcze za ile ?
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
nio z tego co mowisz to po ptakach...
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!!!!!!

witka daj jakas fotke!!!!!!!!!! co do wentylacji to do 1000w potrzebujesz przynajmniej wentylator 400m3/h x 2 no i ta folia aluminiowa niby jest dobra tylko tyle ze powoduje zalamanie wiazki swietlnej i przypala listki tym bardzej przy 1000w narrka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół