nasiona marihuany

Komu juz kwitnie???

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Piszcie w tym temacie jesli macie jakies planty na out i juz pokazaly preflowery! Ja mam durbana i WW ale jeszcze nie pokazaly plci. Moze to dobrze bo to zwieksza szanse ze sa to kobietki...
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
5xC99 i 5xLRxPS i tak idąc pokolei cindrelle już pokazały płeć oczywiście wszystkie 5 to kobietki a następne 5 LRxPS jeszcze sie nie ujawniły. Pozdro
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja mam 7xnoname nie pozały płuci i mam 2 sztunie zenskie easy sativa
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
ja miałem 14 Passion#1, posadzonych z początku czerwca, kwitną już w pełni a mają ok 1,50 (7 samiczek) chociaz mam i wypierdka 15cm który też kwtinie :tongue: foty moze jeszcze dzis
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no właśnie ja mam zieloną wiedzmę zdradzę że to cross międzyinnymi ww i passion #1 i kwitnie już 3-4tyg.
 
I

invit

Guest
Mamy kilka Passion#1 - większość pokazała płeć - męskie usuneliśmy - został jeden na pyłek :thumleft:. Powoli zaczynają kwitnąć :king:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
hehe , jeśli komuś nie zakwitła roślina to ma pecha , w tym roku najlepsze były passiony , mój kwitnie juz 3-4tyg. jak juz muwilem wyżej
 
C

canabuz

Guest
early girl tez juz kwitnie, od 3 tygodni, ale napewno admin czy jak on tam sie nazywa usunie ten post ( :pr: )
z nastepnego pokolenia indica mix tez kwitna ok. 3 tyg, ale co dziwne - RÓWNO polowa zaczela kwitnac i wszystkie zenskie narazie, a przeciez meskie kwiaty na ogol pokazuje sie wczesniej, i te co nie kwitna sa sporo wyzsze i maja dluzsze odrosty, smieszna sprawa, tak jakbym mial odmiane ktora kwitnie na zensko albo wcale ;)

[ Dodano: 2006-08-06, 17:33 ]
a wlasnie, jak wasze "kisci kwiatow" wygladaja ? wielkosc... bo u mnie nawet glowne szczyty sa wciaz malutkie, ostatnio mialem zupelnie inaczej - po miesiacu juz byla wielka "glowa" i przez kolejny miesiac prawie nie rosla tylko puchly te kielichy z ktorych slupki wyrastaja, a teraz to glowny szczyt po wysuszeniu doslownie chyba na 1 tube by starczyl
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja byłem na spocie i usunołem 4 menskie no name a i przmysłówka tez juz kwitnie mam 2 planty wy***ane nad rzeke
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
A ja mam tak , moja top44 pokazała płeć na początku lipca (7) i miała ok 75cm ,a teraz ma juz 1,3m ale szczoty jak nie rosły tak nie rosną . Dlaczego , powoli sie wk***i_am , bo myślałem ze po miesiącu coś uszczypne ,a tu lipa totalna , dlaczego ona nie kwitnie , podlewam ją florovitem na kwitnienie , od czasu do czasu , roslina jest piękna , moze niedługo wrzuce foty
 
C

canabuz

Guest
ja nie wiem czemu nie widze w skladzie florovitu zadnego fosforu ktory jest podstawa przy kwitnieniu i stosuje go tylko do oprysku jako zrodlo azotu podczas wega...
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
co do odmiany wygloda na jakas sativke, skod masz nasiona mozliwe ze to przemysłowka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół