nasiona marihuany

[KONKURS] Fanatycy

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Może tym razem zrobimy taką szybszą formułę - przynajmniej na początek :)
Myślałem o tym, żeby zrobić akcję, która trwałaby od początku do końca maja i tylko dwie kategorie - król wód + boleń.
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Według mnie kazda ryba i sceneria powinna byc brana pod uwage, duzo ludI lowi rozniste gatunki ryb albo ttlko jeden gatunek (A racji malej czestotliwosc wod i ryb ) a co do szybszej formuly jestem za :) ale np moze od maja do konca wakacji ( w tym okresie najwiecej sie dzieje nie tylko w wodzie ale i w scenerii??pozdrawiam pozytywnie zakreconych
 
U

Usunięty 82723

Guest
Dokładnie tez tak uwazam ze kazda ryba i kazda metoda.. Ja naprzyklad nie spininguje preferuje gruntówki typu feeder... Suma to jeszcze mozna zlapac.. Ale nie wielkiego bo polamie kije.. A bolenia raczej mało prawdopodobne.. A nawet zakrawa o niemozliwe.. Pozdrawiam
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A mnie wszystko jedno tylko żeby nie trwał konkurs pół roku. Ja głównie spining ale nie pogardzam feederkiem, methodą czy odległosciówką. Konkurs fajny, oby było co pokazać jak w poprzednim sezonie. Szkoda ze lodu nie ma bo to też za***iste łowienie.
 

Yato93

Active member
Rejestracja
Kwi 10, 2021
Postów
38
Buchów
66
Można zrobić jakiś ciekawy konkursik ale trzeba pamiętać o okresach ochronnych ryb. Od maja można łowić już bolenie i szczupaki jak i okonie, klenie, jazie które nie mają okresu ochronnego no właśnie ale odpadają sandacze jak i sumy które można łowić dopiero od czerwca. Czyli jak robić jakiś fajny konkursik to tak żeby każdy drapieżnik już był brany pod uwagę. Taka propozycja z mojej strony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół