nasiona marihuany

[KONKURS] Fanatycy

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4

"Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania za***ane wędkami, najgorzej."... Jeśli ktoś się nie domyślał to już powinien wiedzieć do czego nawiązuje nazwa wątku :)

Czas na wakacyjny konkurs wędkarski! Formuła lekka i przyjemna - najkrócej rzecz ujmując wrzucacie fotki z motywem wędkarskim (na co najmniej jednym musi się znajdować logo #, na koniec odpalamy głosowanie i wspólnie wybieramy najlepsze zgłoszenie - głosowanie będzie jak w fotce miesiąca - czyli podajecie 3 miejsca i za każde jest odpowiednia ilość punktów.

Oczywiście krótki opis mile widziany (metody, przynęty, holu czy przygody) - styl dowolny!

Motyw wędkarski oznacza, że nie musi to być foto z rybą ale te oczywiście najprzyjemniej się ogląda i na te liczymy najbardziej!

Nagrody:
Bony do seedshopów - kwoty pozostaną niespodzianką do zakończenia zabawy i będą zależne od ilości i jakości zgłoszeń



Regulamin:
  1. Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników, którzy są zarejestrowani na forum co najmniej 4 miesiące i mają na koncie 20 sensownych postów;
  2. Jeden użytkownik - jedno zgłoszenie;
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2021 r.;
  4. Każdy użytkownik może zgłosić kilka zdjęć (w jednym poście);
  5. Na co najmniej jednym zdjęciu musi znajdować się logo #;
  6. Wrzucamy fotki tylko z pleneru - żadnych ryb w wannie, na patelni, w zamrażarce etc.;
  7. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie;

Grafikę przygotował BZK. Dzięki!
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To k***unia będę musiał robić fotki bez wyszczeżonej mordy i charakterystycznych motywów z nad wody. A już mam małego asa w rękawie. Takiego 2m bez 2 cm. Fajnie że termin na koniec września, U mnie przez lato mniejsza szansa na konkret ryby a u progu jesieni zawsze zaczyna sie coś dziać. Bedę startowac napewno. Pozdro Zjarane Moczykije.
 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ha wiedzialem ale do 30 okres ochronny chyba jak sie nie myle nie wolno kilim
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Gwarantuję że cały i zdrowy wrócił do domu, Nie zabieram ryb więc ich nie zabijam. Trafił sie jako przyłów.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja nie łowię ale życzę powodzenia panowie. Może ktoś mnie kiedyś weźmie na ryby np. @ekoludek I zaszczepi we mnie zajawkę.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja tezw szczegolnosci te duze wracaly zawsze czasem takiego mniejszego wziolem na patelnie ale to sporadycznie
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,324
Buchów
4,333
Odznaki
13
o za***iscie kilka fotek w jednym poscie kurde ja co weekend jezdze na ryby :D za***iscie
Ja nie łowię ale życzę powodzenia panowie. Może ktoś mnie kiedyś weźmie na ryby np. @ekoludek I zaszczepi we mnie zajawkę.
i to nad morzem :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Konkurs stricte wakacyjny. Są jeszcze bolenie, sumy i wiele innych płetwiastych kolegów :)
Na jesień możemy np umówić się na puchar w kategorii szczupak i wygrywa największe bydle (chodzi o rybę ;p)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
"Są jeszcze (...) sumy... "
Zwłaszcza te grube są spoko, ponoć najlepiej łowić je całorocznie i nieustannie. Piękna rzecz jak sobie tak płyną... Najlepiej na moje konto bankowe hehehe.
Proszę wybaczyć, te suche wtrącenia są często silniejsze ode mnie.


Powodzenia FANATYCY! Niech spining udanym będzie!
????
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
haha przez tyle lat nie interesowałem sie tematem ale mój synek cos tam czasem z wujkiem albo dziadkiem łowił i w tym roku dali nam jakas taka fajna składaną wędkę heh moze uda sie walnąć jakas fotke ze smiesznie mała rybką bo raczej tu sie nie spodziewam czegos okazałego ale fan będzie :cool: jak sie cos uda to wrzuce dla brechtu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół