nasiona marihuany

[KONKURS] Growers Fight - Nowy konkurs!!! Wątek zgłoszeniowy!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
ty piz*a jesteś, kto by miał jaja to by nie czekał na jakąs odpowiedz kogos tylko podejmował rekawice, a ze ty jaj nie masz to tak to wyglada, nawet mi cie nie zal
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Wysoki poziom rzucania obelg, nie ma co. Spoko, je**c więc moje poprzednie wyzwanie. Anuluje je, tym samym przyjmuje Twoje płytki człowieczku z ogromnym ego. Zróbmy to chociaż normalnie. Nie w mikro kartonach i nie w glinach i biohumusach. Zaproponuj sposób walki, dostosuje się. :)

BTW imponujące. Buraki to jednak zadziwiające warzywa. Jedne są cukrowe a inne opanowały umiejętność pisania na klawiaturze. Haha. Weź gościu wrzuć na luz i zróbmy to w grower fights, bo od pi**y wyzywać to wyczyn godny pierwszoklasisty.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
[MENTION=96599]Syn Ebnera[/MENTION] jak musisz komuś pocisnąć to proszę rób to na PW, a nie w konkursowym temacie... Każde następne osobiste pociski będą stosownie nagradzane i to się tyczy wszystkich, nie tylko Ciebie.

Z konkursem czekamy do jutra bo może [MENTION=67371]blantapaltera[/MENTION] znajdzie przeciwnika :)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] Teraz doczytałem resztę postów. Spoźniłem się z odpowiedzią. Zostaje życzyć powodzenia i czekać na bitwę.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] Teraz doczytałem resztę postów. Spoźniłem się z odpowiedzią. Zostaje życzyć powodzenia i czekać na bitwę.

Nie spóźniłeś się ;) Niestety tym razem to ja za sprawą zawirowań świątecznych dopiero teraz dobrałem się do komputera. Myślę, że do końca dnia damy jeszcze szansę zawodnikom na zgłoszenia, a jutro odpalimy oficjalny wątek konkursowy.
Zatem ostatni dzwonek! Zapraszamy!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół