nasiona marihuany

[KONKURS] Growers Fight - Nowy konkurs!!! Wątek zgłoszeniowy!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dobra, umawiamy się na największą maczugę. Mierzymy oczywiście w długość, a nie w wagę tak?
Btw. Co tam masz za klony i co masz zamiar produkować?

Destroyer, Purple Mexican, PetroChem, SFV OG/Platinum x Tropicanna Cookies, będę pylił wszystko tym ostatnim.

Niczego nie będę mierzył, bierzemy 0,5l butelkę po browarze obok maczugi dla porównania. :D

Jeżeli chodzi o plon to robimy g/w czy g/m2? Oczywiście trochę będę miał zwłoki, bo będę musiał powydłubywać nasiona z suszu, żeby nie przekłamywać wyniku. :)
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Ja wolę g/Wat, ale nie chce Ci robić pod górkę więc tą rywalizację mogę odpuścić jeśli to problem dla Ciebie. Może być porównanie z browarem, nie ma problemu heh
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Przypominam, że za dwa dni zamykamy zgłoszenia i konkurs rusza! :)

Ustaliliśmy, że nie będziemy zakładać specjalnego działu dla tego konkursu. Wystarczy, że któraś z osób biorących udział założy fotorelację w dziale indoor i doda przez tytułem [GF]. Później w wątku konkursowym będziemy wrzucać najlepsze foty i krótkie relacje z walk oraz ogłaszać zwycięzców.

Do tej pory do walki w Growers Fight zgłosili się:
[MENTION=84264]Layer1[/MENTION] vs [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION]
[MENTION=93210]Saul[/MENTION] vs [MENTION=52373]RoZzman[/MENTION]
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] vs [MENTION=96632]KicKic[/MENTION]
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] vs [MENTION=85788]Gwalbert[/MENTION]

Czekamy na kolejnych chętnych! Wiem, że nie jest łatwo znaleźć przeciwnika, ale myślę, że warto poszperać w fotorelacjach i poszukać podobnego setupu, a potem oznaczyć go w tym wątku za pomocą @ ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Niestety mój hoodie ziom DeepX ma problemy ze zdrowiem, hospitalizacja i nic wesołego. Nie ma jak stanąć do walki w GF.. I tak bym mu skopał dupsko na lajcie haha ale pomijając to, to wybaczamy Dipeksowi i nie nazywamy go lamusem co speniał i ufajdał pampersa...

Ale... [MENTION=63822]DevineTheDude[/MENTION] ma podobny box do mojej mikroszafy.. Miałem już nie robić mikro gro na 0.12m2 ale cóż, wola walki bierze górę, plus Devin to już nie taki pewniaczek jak Dip hehehe, będzie równy fight a nie K. O w pierwszej rundzie..

Więc Devin (oznaczyłem wyżej) pragnę się z Tobą napie****ać w wadze piórkowej.
Co do strainu na fight - mogę Ci podesłać jakieś kulki adekwatne na małe boxy, może coś z AF - niech będzie ROYAL GORILLA AUTOFLO od RQS - żeby nie trwało to za długo, plus co by luźno można dokoptowac jedną sztuke do boksa, chyba, że wolisz dostać w piz*e po zakończonym aktualnym grow, mi to obojętne. Walczyć chciałbym na zasadzie NAJWIĘKSZEGO TOPA a w sumie NAJDŁUŻSZEGO (miara długości, nie masy) mierzonego metrówką od razu po harvescie i o***aniu listków co by był TOP a nie czopoliść... Mierzony sam top, bez kilometra łodygi czy też kilku topów jednej gałęzi ułożonych na łodydze na wała w kształt jednego czopsa. If U know what i mean Dude... Nasiona mam 3, więc wyślę Tobie jedno, jednym zawalczę ja i zostanie mi jeden auto małpiszon na outa. Treningi i suplemen
.. Yyy się znaczy sterydy bez ograniczeń, wolna wola... Także zamawiaj ruski metanabol lub bij teścia w poślad, co tam lubisz.
Dawaj na ring, pokaż żeś Dewin De Djud a nie CWELIN DE FIUT!
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
ale Ty chcesz byc fajny ... dawaj Cie tu naprostuje, ch*j ze metraz malutki, sklepie jakis karton i nawet w glinie i na biohumusie lanie dostaniesz

BZK - Będzie Zasłużona Kara
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Wolę se pisać na bombie takie bzdury zakrawające o suche głupoty niż w co drugim poście na forum udowadniać jak bardzo jadowitym bucem, który odreagowuje w internecie można być przez frustrację dnia codziennego. :) Jakbym chciał być fajny to na pewno nie dla kogoś takiego jak Ty.. I nie pisał bym pół żartem pół serio z przymrużeniem oka i dystansem. Pisał bym coś co chociaż wydaje się fajne.
Ale myśl sobie co tam tylko chcesz Paniczu, na szczęście nie interesuje mnie twój pesymistyczny żargon.
Sadź se nawet w karmniku dla ptaków albo wylewce betonowej, nic mi do tego konopny królu.. Naprostuj sobie co tam chcesz, proponuję zacząć od światopoglądu. Bez Z***anej Konkluzji.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Jest
49.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Tu na rośliny a się mięsem się nak***ia. Jeden rzucil wyzwanie, drugi się zesrał i na tym zakończymy. :ako:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
E tam, nie napisałem ani słowa o przyjęciu wyzwania lub nie, jakby przypadkiem ktoś przeoczył w moim pijackim bełkocie to przypomnę, że rzuciłem wyzwanie w kierunku Devina, nie odpowie to przyjmuje propozycje fightu z odcieniem.
Tylko może już bez maniany i mikro karton boxów, biohumusów i innej dziecinady.. Zróbmy to normalnie jakoś, zgadamy się w tej kwestii co do roślin, boksa i rodzaju walki.

Zapewne tak samo jak ja mam w ch**u co on sobie myśli o mnie, on ma w ch**u co ja o nim. Taka paradoksalna zgodność w tej niezgodzie. Tak więc tym miłym akcentem można zakończyć błache pierdy w internetach i bez skakania sobie do wirtualnych gardeł za pomocą klawiatury niech poskaczą se do topów nasze krzoki w GF. Taka forma wołowiny będzie lepsza tak więc luźno, beef is beef. Oklep w życiu realnym bardziej bolesny niż w grower fights więc nie wchodząc se niepotrzebnie w paradę na forum róbmy swoje w growboxach i już. Normalnie co nie.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Panowie, możecie sobie dać po mordach w konkursie ;) Zapraszam!
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
ja uruchamiam się tylko jak widzę takich półgłówków, tępię głupotę i zachowanie takie jak ty przedstawiasz, jak również z przyjemnością udowodnię ci, że grower z ciebie przecietny, ale widzę obsrałeś majty, ale to było do przewidzenia.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Panie Bucu przecież napisałem, że jak Devin nie odpowie to przyjmuje wyzwanie.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Panowie, spokojnie dawać suczki na mate i niech wyjaśnią temat :mal:

Jak ktoś ma crossy od Gnoma to chętnie się przyłączę do zabawy, tylko że musiałbym zacząć od 40 dnia i akurat pokazały kłaki czyli 1 dzień flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół