nasiona marihuany

[KONKURS] Kto ma dłuższego? Vol. 2

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemanko!
Chwilę to wszystko zajęło ale w końcu dziś będą wyniki :) dzięki wszystkim za udział. W tej edycji longhorny większości, w tym również mi, nie przypadły do gustu. Joe Longi były o wiele bardziej wdzięcznym materiałem. Przy okazji, dobry kanał o tematyce papryczkowej:


Wracając do tematu naszego konkursu!

Bez obrazy ale to tak jakby Cię miękkim chu*em robił... Pała ma być sztywna, w regulaminie nie ma nic o zakazie sztywnej pały tak że wiesz.

"wrzucacie w tym wątku JEDNO zdjęcie Waszej najdłuższej papryczki, która ma leżeć przy miarce, która umożliwi precyzyjne określenie jej długości;"

Jeśli ktoś ma potrzebę przygniatania swojej pały do blatu, żeby była sztywniejsza to w żadnym wypadku nie możemy tego zakazywać :wal:
Wg mnie interpretacja trochę błędna bo jeśli się czepiać terminologii tego (LUŹNEGO) konkursu to:

wrzucacie w tym wątku JEDNO zdjęcie Waszej najdłuższej papryczki, która ma leżeć przy miarce, która umożliwi precyzyjne określenie jej długości;

Leżenie przy miarce raczej wskazuje na swobodne leżenie niż bycie przyciskanym to płaskiej powierzchni... no i z paluchami na papryczce też ciężko mówić o określeniu precyzyjnej długości. Przecież chodzi tylko o koleżeńską uczciwość, żeby nic nie budziło zastrzeżeń. Przerabialiśmy to zresztą przy poprzedniej edycji, gdzie wywiązała się dyskusja:

https://www.forum.haszysz.com/showt...ma-dłuższego&p=1786791&viewfull=1#post1786791

Nie ma sensu tego roztrząsać bo decyzje zostały podjęte...
Ale zanim ogłoszę podium muszę przekazać jeszcze jedną złą wiadomość. W związku z tym, że jeden z modów się nie loguje od jakiegoś czasu to nie mamy pestek Outlaw dla zwycięzców. Przyznajemy zatem bony do seedshopów. Liczymy na to, że jak kolega wróci to coś się znajdzie.

To tyle. Czas na podium!

I miejsce: _FINEASZ_ - 37,5 cm i... 400 pln do SEEDSHOPU
II miejsce: delavega - 34,5 cm i... 300 pln do SEEDSHOPU
III miejsce: Topas - 33-,5 cm i... 200pln do SEEDSHOPU

sponsormix_4.jpg


Nagrody dostaniecie na PW. Postaram się przesłać bony jutro ale gdyby mi się to nie udało to wybaczcie - obowiązki.

Gratulacje i jeszcze raz dzięki za udział!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
JA dziękuję. Jestem mile zaskoczony myślałem, że przez te paluszki i naciąganie będzie dyskwalifikacja.
Nie pogniewał bym się nawet za to ani troszkę.
Dziękuję, dla Moda co zaprosił mnie do tego konkursu, nie liczyłem na tak wysokie miejsce.
Pierwszy rok miałem szklarnię, za rok coś na pewno będzie tam rosło.
Może jakiś konkurs coś nowego.
Pozdrawiam uczestników i twórcę konkursu.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
No łatwa odmiana to nie była.
Graty dla zwycięzców, organizatorów i reszty uczestników :brawo:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Nie no spoko luz szczerze nie widziałem że tak nie można, dzięki wielkie za pestki i zabawę to była moja pierwsza uprawa papryk grunt że udało się coś zebrać jak jeszcze piszecie że ta odmiana do łatwych nie należy to jestem z siebie dumny :meksyk: brawa dla murzysnkich pał!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Znów się wślizgnąłem na podium hyhy. Dzięki za konkurs i gratuluję pozostałym zwycięzcom!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mi tam longhorny podpasowaly, pomimo, ze nie wyrosly zbyt okazale - ale w tym roku wiekszosc plonow mi zgnila, nie tylko tej odmiany. Za rok posadze je znowu, bo to o kpine zakrawa, zeby owoc na krzaku gnil. Gratulacje dla wygranych ;)
 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Bardzo zacna inicjatywa, gratuluje podium oraz reszcie uczestnikow. Czy planowana jest kolejna edycja?
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Melduję,że paczka od Świat konopii doszła :thumbs-up-smiley-em

 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Dzięki za Zaproszenie,..
Taki mój wybór :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół