[KONKURS] Kto ma dłuższego? VOL. 4

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
14,108
Odznaki
3

Siemanko! Dolecieliśmy do 4 edycji konkursu, na pomysł którego wpadł sympatyczny kolega @Honza. W tym roku startujemy szybciej niż poprzednio - chętni mogą kiełkować nasiona praktycznie od zaraz.

Tradycyjnie uprawiamy Joe Longi.

Zasady jak dotychczas:
  1. Jeśli spełniasz warunki - zgłaszasz się po nasionka. Kto pierwszy ten lepszy;
  2. Podajesz bezpieczny adres przez Privnote;
  3. Kiełkujesz nasiona;
  4. Prowadzisz fotorelację;
  5. Zgłaszasz najdłuższy owoc;
  6. Zgarniasz: sławę, hajsy do seedshopu... a Twój pindol zostanie okrzyknięty najdłuższym. To ostatnie zapewni Wam dożywotnie powodzenie. A warto - legenda głosi, że są tu ze 3 kobiety :)
NAGRODY
1. miejsce - bon 600 PLN do SeedShopu
2. miejsce - bon 500 PLN do SeedShopu
3. miejsce - bon 400 PLN do Seedshopu

wp2805952ddd.jpg

Regulamin:
  1. Zgłoszenia przyjmowane są w tym wątku;
  2. Udział mogą wziąć osoby o stażu minimum 4 miesięcy i 50 sensownych postów:
  3. W przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie będą rozstrzygać dokonania forumowe :)
  4. Łączna liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób;
  5. Zgłoszenia przyjmowane są do 22.02.2022 (prawdopodobnie będziemy wysyłać partiami - im szybciej się zgłosisz, tym szybciej wystartujesz)
  6. Z dniem 22.02.2022 definitywnie zamykamy zgłoszenia
  7. Nie ma wymagań co do ilości wysianych nasion, sposobu uprawy etc.;
  8. Uczestnicy są zobowiązani do założenia w fotorelacji w dziale Growlog Niekonopny maksymalnie do 30.04.2022
  9. Aktualizacje fotorelacji powinny odbywać się minimum 1x na miesiąc;
  10. Osoba, która się zgłosi i nie dotrzyma warunków dostanie stosowną odznakę (a także ogłosimy publicznie, że ma najkrótszego :bal:);
  11. Po zebraniu plonów (najpóźniej 20 października) wrzucacie w tym wątku JEDNO zdjęcie Waszej najdłuższej papryczki, która ma leżeć przy miarce, która umożliwi precyzyjne określenie jej długości; "Leżeć przy miarce" oznacza swobodne leżenie - bez rozciągania palcami, kombinowania i innych sztuczek. Papryczka nie musi być dojrzała.
  12. Uczestnictwo mają zagwarantowane użytkownicy, którzy w poprzedniej edycji zajęli miejsce na podium. Chyba, ze zgłoszą, że się nie bawią z nami :) Jeśli każdy z nich potwierdzi udział to pozostaje tylko 16 miejsc!
  13. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie.

Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa! Rozpoczynamy zapisy.

W ubiegłym roku na podium stanęli: @ziomeq @Total Kozak @smoksalot i moja skromna osoba.
Bierzecie ponowny udział w paprykowej olimpiadzie?

herbowy

w kupie siła!
Buchów
197
Odznaki
2
Skoro tu take ekipa nierezerwowa to i ja się zgłaszam wraz z moim tarasem! W "temacie" to mogę wam co najwyżej przez okno pomachać ale tu to zobaczymy ?, do 20 lutego to na pewno będę wymaganą ilość postów miał.

smoczylot

znów otwieram oczy wkurwiony
Weteran
Buchów
4,355
Odznaki
3
To i ja chętnie sprawdze się ponownie. Papryki i taksadze co roku. I mam pytanko - pestki musza być z forum czy mogę swoje wysadzić? W zeszłym roku dostałem a teraz mam ich od zajebania i się zastanawiam co wy na to? @delavega

Góra Dół